sobota, 25 marzec 2023, 08:35

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Kamieński Tydzień Bibliotek

Kamieński Tydzień Bibliotek

poniedziałek, 09 maja 2016, 20:48 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, POWIAT

Trwający od 9 do 13 maja Tydzień Bibliotek to święto wszystkich czytelników i bibliotekarzy. Także najmłodsi w te dni znajdą w bibliotece coś dla siebie. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim zaprasza dzieci na Smoczą Noc w Bibliotece. W piątek 13 maja o godzinie 20:00 w murach biblioteki rozpocznie się wieczór pełen atrakcji. Będą ciekawe smocze opowieści i  zagadki, wspólne tworzenie portretu przyjaznego smoka, teatrzyk cieni, gry i zabawy oraz niespodzianki.

Zapraszamy dzieci także w czwartek 11 maja o godzinie 16:00 na warsztaty literacko-plastyczne Kamishibai – japońska sztuka opowieści.

Wszystkich chcących zmierzyć się z zawiłościami polskiej ortografii i interpunkcji zapraszamy na Wielkie Kamieńskie Dyktando, które odbędzie się 13 maja o godzinie 16:00.

Informacje : Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim ul. Wolińska 9, tel. 91 38 20 541, e-mail : biblioteka-kamien@wp.pl

 

Kamieński Tydzień Bibliotek Reviewed by on . Trwający od 9 do 13 maja Tydzień Bibliotek to święto wszystkich czytelników i bibliotekarzy. Także najmłodsi w te dni znajdą w bibliotece coś dla siebie. Powiat Trwający od 9 do 13 maja Tydzień Bibliotek to święto wszystkich czytelników i bibliotekarzy. Także najmłodsi w te dni znajdą w bibliotece coś dla siebie. Powiat Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top