piątek, 19 sierpień 2022, 08:01

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Dziwnów » X Słoneczny Turniej Tańca Sportowego WDSF Youth Standars & Latin
X Słoneczny Turniej Tańca Sportowego WDSF Youth Standars & Latin

X Słoneczny Turniej Tańca Sportowego WDSF Youth Standars & Latin

czwartek, 12 maja 2016, 08:15 Kategoria: Gmina Dziwnów, kultura i sztuka, sport

Przesyłam krótką informację na temat turnieju tańca w Dziwnowie

NAZWA : X Słoneczny Turniej Tańca Sportowego WDSF YOUTH STANDARD & LATIN

DATA: 21 maja 2016

MIEJSCE : Hala Widowiskowo – Sportowa w Dziwnowie ul. Reymonta 10

ORGANIZATOR: Dziwnowski Klub Tańca Sportowego FOCUS, Federacja Tańca Sportowego, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dziwnowie oraz Przedszkole „Promyk Słońca” w Dziwnowie.

OFICJALNA STRONA TURNIEJU: www.sloneczny.com

Turniej rozegrany zostanie w czterech częściach o godzinie 9:30, 11:30, 15:00 i 18:00

W czasie zawodów wystąpią zawodnicy początkujący, pary sportowe klas E,D,C,B, pary dorosłe najwyższej klasy tanecznej oraz pary młodzieżowe rywalizujące w turnieju rankingowym WDSF ( World Dance Sport Federation ) będą to pary w wieku 16-18 lat posiadające w większości międzynarodową klasę taneczną „S”

W części ostatniej o godzinie 18:00 zaprezentują się dodatkowo dzieci tańczące w Przedszkolu Publicznym Promyk Słońca w Dziwnowie.

W Polsce jest około ośmiu turniejów WDSF a na terenie Naszego województwa w 2016 odbędzie się tylko jeden – w Dziwnowie.

Nasza kolejna impreza jest tym razem dziesiątą jubileuszową. Wszystkie wcześniejsze edycje Słonecznego Turnieju Tańca przyciągnęły do Dziwnowa wiele znakomitych par tanecznych, więc i tym razem będzie to turniej na najwyższym poziomie. Myślę że na parkiecie Miejskiego Ośrodka Sportu i Kultury zaprezentuje się wielu zawodników z całej Polski oraz pary międzynarodowe z kilku krajów. Wśród komisji sędziowskiej znajdzie się przedstawiciel Niemiec, Ukrainy, Włoch, Azerbejdżanu, Łotwy, Dani oraz Polski.

W razie pytań mój numer telefonu : 602582410 e-mail: tkonury@wp.pl

Z poważaniem

Tomasz Konury

X Słoneczny Turniej Tańca Sportowego WDSF Youth Standars & Latin Reviewed by on . Przesyłam krótką informację na temat turnieju tańca w Dziwnowie NAZWA : X Słoneczny Turniej Tańca Sportowego WDSF YOUTH STANDARD & LATIN DATA: 21 maja 2016 Przesyłam krótką informację na temat turnieju tańca w Dziwnowie NAZWA : X Słoneczny Turniej Tańca Sportowego WDSF YOUTH STANDARD & LATIN DATA: 21 maja 2016 Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top