niedziela, 24 październik 2021, 09:08

Strona główna » REGION » III LIGA : VINETA DEKLASUJE BAŁTYK KOSZALIN

III LIGA : VINETA DEKLASUJE BAŁTYK KOSZALIN

wtorek, 17 maj 2016, 08:02 Kategoria: REGION, sport

W niedzielę 15-05-2016 nasza drużyna udała się na wyjazdowe spotkanie do Koszalin. Piłkarze Bałtyku mimo odległego miejsca w tabeli w ostatnich kilku spotkaniach napsuli sporo krwi czołowym drużynom ligi (wygrana z Bałtykiem Gdynia czy KS Chwaszczyno). Nasi zawodnicy są w wyśmienitej formie. Komplet punktów w ostatnich pięciu meczach i tylko jedna stracona bramka mówią same za siebie. Vineta jechała po trzy punkty. Pierwsze minuty spotkania to wyrównana walka, w której dwie groźne sytuację mieli gospodarze. Najpierw indywidualną akcją popisał się prawy obrońca Bałtyku, jednak w bardzo dobrej sytuacji uderzył prosto w ręce bramkarza z Wolina- Mariusza Bratkowskiego. Po chwili bliski szczęścia był Krystian Krauze – jego uderzenie głową minęło jednak bramkę Vinety. Gospodarze nie mieli więcej argumentów. Vikingowie rozkręcali się z minuty na minutę. Obudził się Adam Nagórski, który pokazał , że jest jednym z najlepszych zawodników całej ligi. W 27. minucie kontrę wolinian rozpoczął Adrian Nagórski, prostopadłe podanie do Kacpra Wittbrodta, który wyłożył piłkę do pustej bramki młodszemu Nagórskiemu i prowadzenie Vinety stało się faktem. Minęły cztery minuty i Adam po raz drugi trafił do bramki gospodarzy. W 34. min. Adam dołożył kapitalną asystę do Kajetana Pogorzelczyka. Ten w ostatnim czasie nie marnuję takich okazji. Do przerwy trzy bramkowe prowadzenie naszych! Druga odsłona spotkania to już miażdżąca przewaga podopiecznych Pawła Ozgi. Kapitalną akcję zespołową w 53. minucie wykończył Jakub Tarka. Po chwili rzut karny na bramkę zamienił Adam Nagórski (faul Krauze na Nagórskim i czerwona kartka). Prowadziliśmy już pięcioma bramkami i nie zamierzaliśmy rezygnować z kolejnych goli. Kolejny faul w polu karnym, tym razem na Bartoszu Ławie i sędzia dyktuję jedenastkę. Niestety tym razem lepszy od Adama okazał się bramkarz gospodarzy. W samej końcówce meczu nasza drużyna miała jeszcze kilka okazji strzeleckich. Jedną z nich zamienił na bramkę najlepszy na boisku Michał Adamczak. Gospodarze w drugiej połowie meczu oddali dwa groźne strzały z dystansu, jednak Bratkowski spisał się bardzo dobrze. Okazałe zwycięstwo cieszy tym bardziej, że GKS Przodkowo potknął się w Chwaszczynie. Strata do lidera wynosi jeden punkt. W spotkaniu z Bałtykiem z dobrej strony pokazali się wszyscy zawodnicy. Błysnął Adam Nagórski, który na dużym luzie ogrywał przeciwników. Dopingiem wspierała nas grupa oddanych kibiców. Dziękujemy!

Już za tydzień kolejna ligowa batalia. Do Wolina zawitają rezerwy Lechii Gdańsk. Mecz w sobotę 21.05.2016 o godz. 17:00. Zapraszamy!

27 KOLEJKA III LIGI BAŁTYCKIEJ BAŁTYK KOSZALIN – VINETA WOLIN 0-6 (0-3) br. Adam Nagórski -3, Kajetan Pogorzelczyk, Michał Adamczak, Jakub Tarka Vineta: Bratkowski – Skorb (Chamera), Jeż, Niewiada, Tarka (Szewczykowski) – Pogorzelczyk (Kacperek), Ława, Adamczak, Wittbrodt – Nagórski Adrian (Zieliński), Nagórski Adam.

Zarząd Vinety Wolin

III LIGA : VINETA DEKLASUJE BAŁTYK KOSZALIN Reviewed by on . W niedzielę 15-05-2016 nasza drużyna udała się na wyjazdowe spotkanie do Koszalin. Piłkarze Bałtyku mimo odległego miejsca w tabeli w ostatnich kilku spotkaniac W niedzielę 15-05-2016 nasza drużyna udała się na wyjazdowe spotkanie do Koszalin. Piłkarze Bałtyku mimo odległego miejsca w tabeli w ostatnich kilku spotkaniac Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top