niedziela, 24 październik 2021, 08:41

Strona główna » WYDARZENIA » edukacja » „Języki obce nie są nam obce”

„Języki obce nie są nam obce”

poniedziałek, 23 maj 2016, 22:55 Kategoria: edukacja, Gmina Świerzno

W piątek 20 maja 2016 w Gimnazjum w Świerznie odbyło się wydarzenie promujące naukę języków obcych pod hasłem „Języki obce nie są nam obce”.

Na imprezę zaproszeni zostali uczniowie klas szóstych ze szkół podstawowych w gminie Świerzno, aby tak jak co roku mieli możliwość poznać swoją przyszłą szkołę. W turniejowych zmaganiach walczyły ze sobą trzy drużyny składające się z przedstawicieli  szkół podstawowych ze Świerzna, Gostynia i Stuchowa  oraz jednego ucznia Gimnazjum. Konkurencje składały się z wielu zadań dotyczących różnych krajów świata, a niektóre z nich łatwe nie były. Nagrodą w turnieju były punkty „cukierki”  a dodatkowo każda klasa otrzymała piłkę ufundowaną przez naszą gminę. Dodatkowo podczas imprezy można było obejrzeć polsko-angielską wersję  bajki „Snow White and Seven Dwarves”  czyli „Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków” w mistrzowskim wykonaniu młodzieży gimnazjalnej. Uczniowie klasy IIB wspaniale wykonali piosenkę pt. „Color of Your Life” która reprezentowała Polskę w tegorocznym konkursie Eurowizji . Na koniec goście zostali poczęstowani słodyczami.

źródło: Gimnazjum w Świerznie

„Języki obce nie są nam obce” Reviewed by on . W piątek 20 maja 2016 w Gimnazjum w Świerznie odbyło się wydarzenie promujące naukę języków obcych pod hasłem „Języki obce nie są nam obce”. Na imprezę zaprosze W piątek 20 maja 2016 w Gimnazjum w Świerznie odbyło się wydarzenie promujące naukę języków obcych pod hasłem „Języki obce nie są nam obce”. Na imprezę zaprosze Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top