niedziela, 24 październik 2021, 07:11

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Wolin » Od maja zajęcia SKATE na nowo zawitały w Wolinie!
Od maja zajęcia SKATE  na nowo zawitały w Wolinie!

Od maja zajęcia SKATE na nowo zawitały w Wolinie!

poniedziałek, 23 maj 2016, 22:24 Kategoria: Gmina Wolin, społeczeństwo, sport

Ubiegłoroczna  edycja  programu  z elementami skate Pracowni Motywacja i Działanie zakończyła się współtworzeniem oficjalnego otwarcia wolińskiego skateparku.  Co teraz czeka na uczestników tych zajęć ?

„Jak zawsze na Naszych zajęciach, dzieciaki nie będą się nudzić! A najważniejsze jest to, że nie będą siedzieć przed komputerem w domu, jak jest piękna słoneczna pogoda!” – informuje trener i wychowawca programu, Sebastian

Warsztaty  odbywać  będą się na terenie wolińskiego skateparku. W dniach i godzinach ustalonych przez młodzież, nie rzadziej niż raz w tygodniu, nie mniej niż 2 godziny.  W trakcie zajęć nauczą się podstaw jazdy na deskorolce, longboardzie, BMX , rolkach. Poruszone zostaną tematy zasad bezpiecznego korzystania ze skateparków, zasad fair play oraz bezpiecznych wakacji.

Aby wziąć udział w programie wystarczy pod numerem 699654608 zgłosić swój udział i w ustalonym terminie przyjść na woliński skatepark. Zajęcia są bezpłatne, finansuje je Urząd Miejski w Wolinie.

Zacznij swoją letnią przygodę!  Więcej o programie znajdziesz na  Facebook i  Instagram /motywacjaidzialanie oraz Snapchat (midowcy)

 

Od maja zajęcia SKATE na nowo zawitały w Wolinie! Reviewed by on . Ubiegłoroczna  edycja  programu  z elementami skate Pracowni Motywacja i Działanie zakończyła się współtworzeniem oficjalnego otwarcia wolińskiego skateparku.   Ubiegłoroczna  edycja  programu  z elementami skate Pracowni Motywacja i Działanie zakończyła się współtworzeniem oficjalnego otwarcia wolińskiego skateparku.   Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top