W dniu dzisiejszym w Kamieniu Pomorskim na Starym Mieście można było ujrzeć kolejnego super kierowce, który postanowił sobie zaparkować w dość ciekawym miejscu, a jakim to można dostrzec przysłowiowym goły okiem. Autko stało sobie do czasu, gdy ktoś wprawnym okiem dostrzegł kogoś, kto postanowił udokumentować bezczelność i arogancję tegoż kierowcy. I jak by powiedzieć za dotknięciem czarodziejskiej różdżki samochód momentalnie zmienił miejsce postoju.
Kolejny mistrz parkowania!













