niedziela, 1 październik 2023, 18:31

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Policjanci zatrzymali sprawców rozboju
Policjanci zatrzymali sprawców rozboju

Policjanci zatrzymali sprawców rozboju

wtorek, 31 maja 2016, 21:24 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kronika zdarzeń

Kamieński Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące dwóch mieszkańców Kamienia Pomorskiego, którzy w minioną środę dokonali rozboju. Sprawcy byli agresywni i brutalni, zadawali ciosy w głowę, a następnie kopali aż do utraty świadomości. Za ten czyn może im grozić kara nawet 12 lat pozbawienia wolności.
Zdarzenie, którego dotyczyło zatrzymanie i w konsekwencji aresztowanie 22-letniego Kamila W. i 24-letniego Bartosza D., miało swój początek w dniu 25 maja tego roku. Wtedy też mężczyźni na ul. Wysockiego w Kamieniu Pomorski w wczesnych godzinach rannych napadli na mieszkańca Rarwina. Najpierw zażądali papierosa a później pieniędzy, następnie zaczęli uderzać go pięściami i kopać aż do momentu gdy stracił przytomność. Sprawcy byli agresywni i brutalni, zadawali ciosy w głowę, a następnie kopali aż do utraty świadomości. Patrol Policji nie długo po zdarzeniu dokonał zatrzymania podejrzanych o dokonanie rozboju.
Z uwagi na charakter czynu prokurator wnioskował do sądu o ich tymczasowe aresztowanie. Na piątkowym  posiedzeniu sąd przychylił się do tego wniosku i aresztował 22-letniego Kamila W. i 24-letniego Bartosza D. na 3 miesiące. Za dokonanie rozboju może im grozić kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim
sierż. Izabela Trepko

Policjanci zatrzymali sprawców rozboju Reviewed by on . Kamieński Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące dwóch mieszkańców Kamienia Pomorskiego, którzy w minioną środę dokonali rozboju. Sprawcy byli Kamieński Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące dwóch mieszkańców Kamienia Pomorskiego, którzy w minioną środę dokonali rozboju. Sprawcy byli Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top