sobota, 23 wrzesień 2023, 03:21

Strona główna » REGION » Reprezentacja Polski spotkała się ze zwycięzcami Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Reprezentacja Polski spotkała się ze zwycięzcami Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

wtorek, 31 maja 2016, 20:20 Kategoria: REGION, sport

Piłkarze reprezentacji Polski wraz z selekcjonerem Adamem Nawałką spotkali się w Gdańsku z drużynami dziewcząt i chłopców do lat 10 i 12, które w maju na Stadionie PGE Narodowym wygrały XVI edycję Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Zespoły chłopców z woj. zachodniopomorskiego i warmińsko-mazurskiego oraz dziewczynek z woj. mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego mogły osobiście poznać swoich piłkarskich idoli, w tym ambasadora turnieju – Arkadiusza Milika. Wspólne zdjęcia i autografy to nie wszystko, ponieważ dzieci przygotowały też dla Biało-Czerwonych niespodziankę, czyli specjalny filmik z życzeniami powodzenia na nadchodzących mistrzostwa Europy we Francji, składający się z wypowiedzi uczestników tegorocznej edycji rozgrywek. Piłkarze i selekcjoner Nawałka z uśmiechem na twarzy przyjęli podpowiedzi i ciepłe słowa młodych piłkarskich talentów.

Spotkanie z reprezentacją Polski to nie koniec atrakcji nagrody głównej za zwycięstwo w XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Na dzieci czeka jeszcze mnóstwo wrażeń, z których najważniejszym będzie możliwość kibicowania na żywo polskiej kadrze w meczu przeciwko Holandii.

Szczegółowe informacje o Turnieju znajdują się na stronach:

www.zpodworkanastadion.pl oraz www.pzpn.pl

Kontakt z mediami:

Dorota Liszka, Tymbark,  adres e-mail: d.liszka@maspex.com, tel. 33 870 82 04

Paweł Drażba, PZPN, adres e-mail: pawel.drazba@pzpn.pl , tel. 48 22 55 12 223

Marek Buklarewicz, Arskom Group, adres e-mail: m.buklarewicz@arskomgroup.pl, tel. 730 928 600

Reprezentacja Polski spotkała się ze zwycięzcami Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” Reviewed by on . Piłkarze reprezentacji Polski wraz z selekcjonerem Adamem Nawałką spotkali się w Gdańsku z drużynami dziewcząt i chłopców do lat 10 i 12, które w maju na Stadio Piłkarze reprezentacji Polski wraz z selekcjonerem Adamem Nawałką spotkali się w Gdańsku z drużynami dziewcząt i chłopców do lat 10 i 12, które w maju na Stadio Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top