środa, 6 grudzień 2023, 19:15

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Trzylatek bez opieki spacerował ulicami Kamienia Pomorskiego
Trzylatek bez opieki spacerował ulicami Kamienia Pomorskiego

Trzylatek bez opieki spacerował ulicami Kamienia Pomorskiego

poniedziałek, 13 czerwca 2016, 22:17 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kronika zdarzeń, społeczeństwo

Wnioskiem do sądu rodzinnego zakończy się sobotnia interwencja wobec pijanej matki. Nietrzeźwa 37- latka opiekowała się swoim 3-letnim dzieckiem. Chłopczyk trafił pod opiekę ojca, a sama matka do wytrzeźwienia Do zdarzenia doszło minionej soboty. Dyżurny kamieńskiej Policji otrzymał zgłoszenie o 3-latku spacerującym w rejonie ulicy Kopernika w Kamieniu Pomorskim. Na samotnego malucha zareagował jeden z przechodniów, to właśnie ten mężczyzna powiadomił Policję, która dzięki szybkiej interwencji ustaliła miejsce zamieszkania chłopca.
W wynajmowanym mieszkaniu, gdzie chłopiec mieszkał z matką, policjanci zastali pijaną 37-latkę, która znajdowała się w stanie upojenia alkoholowego. Stan upojenia był tak silny, że kobieta nie zauważyła jak dziecko samo wyszło z mieszkania. Badanie na zawartość alkoholu wykazało prawie 3 promile. Chłopiec trafił pod opiekę ojca, a matka do policyjnego aresztu. Teraz kobieta będzie tłumaczyła się przed Sądem Rodzinnym.

ŹRÓDŁO http://www.kamien.policja.gov.pl

Trzylatek bez opieki spacerował ulicami Kamienia Pomorskiego Reviewed by on . Wnioskiem do sądu rodzinnego zakończy się sobotnia interwencja wobec pijanej matki. Nietrzeźwa 37- latka opiekowała się swoim 3-letnim dzieckiem. Chłopczyk traf Wnioskiem do sądu rodzinnego zakończy się sobotnia interwencja wobec pijanej matki. Nietrzeźwa 37- latka opiekowała się swoim 3-letnim dzieckiem. Chłopczyk traf Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top