środa, 6 grudzień 2023, 18:05

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » LETNI KIERMASZ „KSIĄŻKA ZA 1 ZŁ”
LETNI KIERMASZ „KSIĄŻKA ZA 1 ZŁ”

LETNI KIERMASZ „KSIĄŻKA ZA 1 ZŁ”

środa, 15 czerwca 2016, 10:07 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Od 20 czerwca do 12 sierpnia 2016 r. (w godzinach otwarcia biblioteki) lub do ewentualnego wyczerpania zapasów, będzie trwał letni kiermasz „Książka za 1 zł” zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Międzyzdrojach. Na kiermasz zostało przygotowanych ponad 3 tys. książek i czasopism. Kwota, którą uzyskamy ze sprzedaży, zasili budżet instytucji i zostanie wydana na zakup nowych woluminów. Kiermasz od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców, jak i turystów. Można kupić podręczniki szkolne, bajki, lektury, kryminały, literaturę piękną i specjalistyczną, , książki obcojęzyczne (m.in. po angielsku, niemiecku, francusku, rosyjsku), encyklopedie, itp. Na sprzedaż przeznaczone są pozycje, które otrzymaliśmy w darze od mieszkańców gminy Międzyzdroje. Naszych książek tzn. „bibliotecznych” nie pozbywamy się.

Wakacyjnemu kiermaszowi od lat przyświeca reguła: Co dla niektórych jest zbędną lekturą, dla innych okazuje się cennym „białym krukiem”. Jest to również doskonała forma propagowania czytelnictwa – na zakup książki za 1 zł stać każdego. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Bibliotekarze

LETNI KIERMASZ „KSIĄŻKA ZA 1 ZŁ” Reviewed by on . Od 20 czerwca do 12 sierpnia 2016 r. (w godzinach otwarcia biblioteki) lub do ewentualnego wyczerpania zapasów, będzie trwał letni kiermasz "Książka za 1 zł" zo Od 20 czerwca do 12 sierpnia 2016 r. (w godzinach otwarcia biblioteki) lub do ewentualnego wyczerpania zapasów, będzie trwał letni kiermasz "Książka za 1 zł" zo Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top