poniedziałek, 16 maj 2022, 18:11

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Pijany kierowca wracał z imprezy
Pijany kierowca wracał z imprezy

Pijany kierowca wracał z imprezy

wtorek, 21 czerwca 2016, 21:50 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kronika zdarzeń

W minioną sobotę, w ręce policjantów z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach wpadł kolejny pijany kierowca. Mężczyzna podczas kontroli miał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Tomasz P. usłyszał już zarzut. Będzie odpowiadał za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Czyn ten zagrożony jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.
Do zdarzenia doszło minionej, sobotniej nocy. Tuż przed północą, Oficer Dyżurny otrzymał informację, że nietrzeźwy mężczyzna wjechał Mercedesem na teren Międzyzdrojskiej plaży. Policjanci patrolujący rejon miasta, z chwilą otrzymania informacji udali się na trasę spacerową Promenady Gwiazd, gdzie napotkali opisywany przez przechodniów pojazd.  Dzięki szybkiemu zadziałaniu policjantów dalsza jazda nieodpowiedzialnego kierowcy została udaremniona. Policjanci zablokowali drogę przejazdu, zajeżdżając pas ruchu kierowcy Mercedesa.
Ustalono, że 40-letni Tomasz P. wracał z imprezy, na której spożywał alkohol. Badanie alkomatem wykazało ponad 2,5  promila alkoholu w wydychanym powietrzu.  Mężczyznę, zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie.  40- latek stracił prawo jazdy oraz usłyszał  zarzut  kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Czyn ten zagrożony jest karą do 2 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Pijany kierowca wracał z imprezy Reviewed by on . W minioną sobotę, w ręce policjantów z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach wpadł kolejny pijany kierowca. Mężczyzna podczas kontroli miał ponad 2,5 promila alk W minioną sobotę, w ręce policjantów z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach wpadł kolejny pijany kierowca. Mężczyzna podczas kontroli miał ponad 2,5 promila alk Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top