poniedziałek, 16 maj 2022, 16:17

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Poszukiwany listem gończym wpadł, bo chciał zgłosić kradzież
Poszukiwany listem gończym wpadł, bo chciał zgłosić kradzież

Poszukiwany listem gończym wpadł, bo chciał zgłosić kradzież

wtorek, 21 czerwca 2016, 22:45 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kronika zdarzeń

Kamieńska Policja zatrzymała 23-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Świnoujściu celem jego tymczasowego aresztowania. 23-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, unikając kontaktu z organami ścigania. Mężczyźnie zarzuca się kradzież z włamaniem, której dopuścił się w październiku ubiegłego roku na terenie Świnoujścia.
Do zdarzenia doszło minionej Niedzieli. Młodociany wpadł w ręce policjantów z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach podczas interwencji związanej ze zgłoszeniem kradzieży.  23-latek zgłosił wówczas, że został okradziony przez osoby u których nocował. Jednak po przyjeździe funkcjonariuszy mężczyzna  stwierdził, że zgłoszona interwencja jest nieprawdziwa, a przedmioty rzekomo utracone już odnalazł. Podczas rozmowy z funkcjonariuszami 23-latek był bardzo niespokojny co wzbudziło podejrzenia u policjantów. Dopiero podczas ustalania tożsamości mężczyzny i  sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że młodzieniec ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości. Był on poszukiwany na podstawie listu gończego przez Prokuraturę Rejonową w Świnoujściu celem jego tymczasowego aresztowania. Jak ustalono, 23-latkowi zarzuca się kradzież z włamaniem, której dopuścił się  w październiku ubiegłego roku na terenie Świnoujścia.
Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, gdzie spędzi najbliższe dni.

Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim

sierż. Izabela Trepko

Poszukiwany listem gończym wpadł, bo chciał zgłosić kradzież Reviewed by on . Kamieńska Policja zatrzymała 23-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Świnoujściu celem jego tymczasowego aresztowania. 2 Kamieńska Policja zatrzymała 23-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Świnoujściu celem jego tymczasowego aresztowania. 2 Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top