środa, 18 maj 2022, 11:45

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Emeryckie Powitanie Lata

Emeryckie Powitanie Lata

sobota, 25 czerwca 2016, 13:26 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, społeczeństwo

Tradycją już jest, że kamieńscy emeryci i renciści zrzeszeni w miejscowym Kole, witają rok rocznie kolejne pory roku. Nie dziwota, że w dzisiejszy piątek, 24 czerwca, a więc czas początku astronomicznego i kalendarzowego lata, zebrali się gremialnie nad wodami rzeki Dziwny na grillu, by przywitać tę piękną porę roku.

Przy muzyce – a jakże, na żywo, wszyscy przez kilka godzin bawili się znakomicie i wręcz wyśmienicie. A na dodatek było trochę uroczyście, bowiem wśród bawiących się, znaleźli się solenizanci, wczorajsza Wanda i dzisiejszy Jan. Oczywiście uczczono to małym toaścikiem w postaci piwka, oczywiście „bezalkoholowego”. Czy jak kto woli. Na jedno wyjdzie.

Fajna i klawa była to zabawa, bo i pogoda niesamowita, wręcz iście upalna, która przywitała lato tak jak na tą porę roku przystało. No i tak powinno być w rzeczy samej.

Kamieńscy emeryci i renciści tylko tak trzymać, bo humoru i krzepy w jesieni waszego wieku, wcale wam nie brakuje. I niech się inni na tym przykładzie uczą i biorą z niego stosowny przykład. Bo doprawdy warto.

Obserwator

Emeryckie Powitanie Lata Reviewed by on . Tradycją już jest, że kamieńscy emeryci i renciści zrzeszeni w miejscowym Kole, witają rok rocznie kolejne pory roku. Nie dziwota, że w dzisiejszy piątek, 24 cz Tradycją już jest, że kamieńscy emeryci i renciści zrzeszeni w miejscowym Kole, witają rok rocznie kolejne pory roku. Nie dziwota, że w dzisiejszy piątek, 24 cz Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top