poniedziałek, 16 maj 2022, 18:18

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Pijany i bez uprawnień uciekał przed Policją
Pijany i bez uprawnień uciekał przed Policją

Pijany i bez uprawnień uciekał przed Policją

czwartek, 30 czerwca 2016, 19:55 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kronika zdarzeń

Miał 1,6 promila w wydychanym powietrzu i uciekał przed Policją. Pościg za 42 -latkiem zakończył się, gdy policjanci zablokowali mu drogę radiowozem. Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna nie ma prawa jazdy a pojazd, którym się poruszał nie ma przeglądu technicznego oraz polisy ubezpieczenia. 42-latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz za swoje postępowanie będzie tłumaczył się przed Sądem.
Minionej doby, około północy kierujący pojazdem marki VW Polo nie zatrzymał się do kontroli drogowej, policjantom z Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego. Do zdarzenia doszło na ul. Gryfickiej w Kamieniu Pomorskim. Funkcjonariusze ruszyli w pościg za typowanym pojazdem dając wyraźne sygnały do zatrzymania pojazdu. Kierujący zamiast się zatrzymać, gwałtownie przyśpieszył i zaczął uciekać.
Do zatrzymania doszło w okolicach Stawna, gdy policjanci zablokowali mu drogę radiowozem. Badanie alkomatem wskazało, że mężczyzna miał 1,6 promila w wydychanym powietrzu. Ponadto  42-latek nie ma uprawnień do kierowania pojazdami, a samochód którym sie poruszał nie ma przeglądu technicznego oraz polisy ubezpieczenia pojazdu.
42 -latek, mieszkaniec gm. Wolin trafił do policyjnego aresztu, a o jego przyszłości  zadecyduje Sąd.

ŹRÓDŁO http://www.kamien.policja.gov.pl

Pijany i bez uprawnień uciekał przed Policją Reviewed by on . Miał 1,6 promila w wydychanym powietrzu i uciekał przed Policją. Pościg za 42 -latkiem zakończył się, gdy policjanci zablokowali mu drogę radiowozem. Po zatrzym Miał 1,6 promila w wydychanym powietrzu i uciekał przed Policją. Pościg za 42 -latkiem zakończył się, gdy policjanci zablokowali mu drogę radiowozem. Po zatrzym Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top