czwartek, 8 czerwiec 2023, 22:59

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Znalazł portfel pełen pieniędzy, przyszedł z nim na Policję
Znalazł portfel pełen pieniędzy, przyszedł z nim na Policję

Znalazł portfel pełen pieniędzy, przyszedł z nim na Policję

czwartek, 30 czerwca 2016, 19:22 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kronika zdarzeń

Uczciwy znalazca odniósł portfel na komendę w Kamieniu Pomorskim wraz z zawartością pieniędzy i dokumentami osobistymi właściciela. Pełna zawartość zgubionego mienia trafiła już do właściciela. W portfelu znajdował się dowód osobisty i gotówka w kwocie 1470 złotych.
Dyżurny z kamieńskiej komendy po raz drugi w ciągu kilku ostatnich dni przyjął interesanta, który przyszedł oddać znaleziona zgubę. Najczęściej mieszkańcy Kamienia Pomorskiego odwiedzają policyjny komendę chcąc zgłosił przestępstwo lub zostają wezwani na przesłuchanie w charakterze osoby pokrzywdzonej bądź świadka.
Tym razem mężczyzna przyniósł portfel z zawartością gotówki i dokumentów. Uczciwy znalazca zauważył zgubę na ulicy Długosza w Kamieniu Pomorskim. W portfelu znajdował się dowód osobisty  i gotówka w kwocie  1470 złotych. Policjanci skontaktowali się z właścicielem portfela. Mieszkaniec miejscowości Świniec, po sprawdzeniu zawartości potwierdził, że z portfela nic nie zginęło. Mężczyzna nie krył zadowolenia i wdzięczności wobec uczciwego znalazcy.

ŹRÓDŁO http://www.kamien.policja.gov.pl

Znalazł portfel pełen pieniędzy, przyszedł z nim na Policję Reviewed by on . Uczciwy znalazca odniósł portfel na komendę w Kamieniu Pomorskim wraz z zawartością pieniędzy i dokumentami osobistymi właściciela. Pełna zawartość zgubionego m Uczciwy znalazca odniósł portfel na komendę w Kamieniu Pomorskim wraz z zawartością pieniędzy i dokumentami osobistymi właściciela. Pełna zawartość zgubionego m Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top