sobota, 23 wrzesień 2023, 04:20

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Dziwnów » Miał pecha – wpadł z narkotykami
Miał pecha – wpadł z narkotykami

Miał pecha – wpadł z narkotykami

poniedziałek, 04 lipca 2016, 21:15 Kategoria: Gmina Dziwnów, kronika zdarzeń

O wyjątkowym pechu może mówić 18-latek, mieszkaniec powiatu gryfickiego, który nieświadomie sam oddał się w ręce Policji. Młodociany chciał ”zatrzymać stopa”, zatrzymał radiowóz. Podczas rozmowy z policjantami 18-latek przyznał, że ma przy sobie narkotyki. Został zatrzymany i zamiast do domu trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek, w Dziwnowie. Policjanci pełniący służbę patrolową na terenie gminy Dziwnów, podczas przejazdu drogą wojewódzką nr 102 w kierunku miejscowości Międzywodzie, zauważyli idącego jezdnią po zmroku pieszego, który zgodnie z obowiązującym przepisem nie posiadał na sobie elementów odblaskowych, przez co był słabo widoczny dla innych uczestników ruchu. Osoba ta próbowała zatrzymać pojazd na tak zwanego ”stopa”, nie spodziewając się przejeżdżającego radiowozu. 18-latek poprosił policjantów o podwózkę, tłumacząc się tym, że nie ma czym wrócić do domu.
Podczas rozmowy z policjantami młodociany zaczął zachowywać się nietypowo, nerwowo co wzbudziło w funkcjonariuszach zaniepokojenie. Chwilę później 18-latek przyznał, że w kieszeni spodni posiada zawiniątko z zawartością marihuany. Badanie narkotestem potwierdziło, iż zawartość zawiniątka jest substancją zabronioną. 18-latek zamiast do domu, trafił policyjnego aresztu.
Teraz młodociany będzie tłumaczył się przed Sądem. Za posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

ŹRÓDŁO http://www.kamien.policja.gov.pl

Miał pecha – wpadł z narkotykami Reviewed by on . O wyjątkowym pechu może mówić 18-latek, mieszkaniec powiatu gryfickiego, który nieświadomie sam oddał się w ręce Policji. Młodociany chciał ''zatrzymać stopa'', O wyjątkowym pechu może mówić 18-latek, mieszkaniec powiatu gryfickiego, który nieświadomie sam oddał się w ręce Policji. Młodociany chciał ''zatrzymać stopa'', Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top