sobota, 23 wrzesień 2023, 02:58

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Dziwnów » Zaatakował ratowników medycznych
Zaatakował ratowników medycznych

Zaatakował ratowników medycznych

poniedziałek, 04 lipca 2016, 17:30 Kategoria: Gmina Dziwnów, kronika zdarzeń

Za naruszenie nietykalności cielesnej odpowie w najbliższym czasie 24 – letni mieszkaniec Dziwnowa. Mężczyzna ten podczas udzielania mu pomocy medycznej w karetce, będąc pod wpływem alkoholu zaatakował ratowników oraz wykrzykiwał wobec nich słowa wulgarne. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W najbliższym czasie sprawca za swoje czyny odpowie przed sądem, a za przestępstwo którego się dopuścił grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W Niedzielę (03.07), tuż po północy dyżurny kamieńskiej komendy został powiadomiony o tym, że w Dziwnowie przy ul. Parkowej  leży młody mężczyzna w stanie nieprzytomności. Załoga Pogotowia Ratunkowego, skierowana na miejsce interwencji zabrała młodzieńca do karetki.  Jednak 24-latek podczas udzielania mu pomocy medycznej naruszył nietykalność cielesną ratowników. Mężczyzna wypiął się z pasów, rzucił w kierunku ratowników i uderzył w twarz jednego z nich, a drugiego z udzielających mu pomocy kopnął w brzuch.
Skierowany na miejsce patrol interwencyjny zatrzymał awanturnika, gdyż ten znajdował się w stanie upojenia alkoholowego mając w organizmie ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Wykonane w tej sprawie czynności pozwoliły na ustalenie, że zatrzymanym jest 24 – letni mieszkaniec Dziwnowa. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W najbliższym czasie sprawca za swoje czyny odpowie przed sądem, a za przestępstwo którego się dopuścił grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ŹRÓDŁO http://www.kamien.policja.gov.pl

Zaatakował ratowników medycznych Reviewed by on . Za naruszenie nietykalności cielesnej odpowie w najbliższym czasie 24 – letni mieszkaniec Dziwnowa. Mężczyzna ten podczas udzielania mu pomocy medycznej w karet Za naruszenie nietykalności cielesnej odpowie w najbliższym czasie 24 – letni mieszkaniec Dziwnowa. Mężczyzna ten podczas udzielania mu pomocy medycznej w karet Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top