środa, 12 Maj 2021, 20:34

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Kawiarnia w kamieńskim „Uzdrowisku” ponownie otwarta
Kawiarnia w kamieńskim „Uzdrowisku” ponownie otwarta

Kawiarnia w kamieńskim „Uzdrowisku” ponownie otwarta

sobota, 23 Lipiec 2016, 18:25 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, gospodarka, społeczeństwo

Od najbliższego wtorku, 26 bm., uzdrowiskowa kawiarnia, znajdująca się w sanatorium „Chrobry”, po czterech miesiącach przerwy, wznawia działalność. Na małą czarną, słodkie co nieco, a nawet na coś mocniejszego, mogą tam przychodzić nie tylko kuracjusze, ale także mieszkańcy i goście Kamienia Pomorskiego.

„Serdecznie zapraszamy i gwarantujemy, że kawa będzie kusiła wszechobecnym, pięknym zapachem.” – deklaruje Joanna Przybylska, menadżer kawiarni.

Lokal, po opuszczeniu go przez dotychczasowego najemcę, prowadzony będzie przez „Uzdrowisko Kamień Pomorski S.A.”. Przeszedł odpowiedni remont, odnowiono podłogi, ściany, wyposażenie.

„Mamy nadzieję, że kawiarnia z pięknym tarasem, a przede wszystkim przygotowane menu przypadnie naszym gościom do gustu. – powiedziała Anna Grzelak, koordynator żywienia w „Uzdrowisku Kamień Pomorski S.A.”, dodając: Oczywiście będziemy serwować kawę z ekspresu, a także herbatę, różnego rodzaju napoje, słodycze, ciastka, lody. Generalnie jednak nastawiamy się na sprzedaż domowych ciast własnej produkcji. Mamy w zespole osób pracujących w uzdrowiskowej kuchni, panie, które posiadają wyjątkowe zdolności i talent cukierniczy.”

Otwarcie kawiarni z pewnością ucieszy kuracjuszy, którzy zyskają na nowo miejsce do spotkań, spędzenia wspólnie czasu przy kawie, herbacie czy lampce wina. Lokal czynny będzie codziennie od godz. 14 do 21.

„Kuracjusze nie kryli zawodu z powodu braku tego typu lokalu w usługowym krajobrazie uzdrowiska. Tymczasem lokal musiał przejść gruntowny remont, i teraz wraca do pracy w zupełnie nowym stylu. – dodaje pani Anna  – Mam nadzieję, że od najbliższego wtorku wszyscy będą już usatysfakcjonowani.”

Na zdjęciu: Joanna Przybylska, menadżer kawiarni w budynku „Chrobry” w Uzdrowisku Kamień Pomorski S.A. zaprasza na małą czarną już od wtorku, 26 lipca.

Obserwator

Kawiarnia w kamieńskim „Uzdrowisku” ponownie otwarta Reviewed by on . Od najbliższego wtorku, 26 bm., uzdrowiskowa kawiarnia, znajdująca się w sanatorium „Chrobry”, po czterech miesiącach przerwy, wznawia działalność. Na małą czar Od najbliższego wtorku, 26 bm., uzdrowiskowa kawiarnia, znajdująca się w sanatorium „Chrobry”, po czterech miesiącach przerwy, wznawia działalność. Na małą czar Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top