wtorek, 11 Maj 2021, 06:23

Strona główna » WYDARZENIA » kronika zdarzeń » Pościg za Fordem. Kierowca pod wpływem narkotyków
Pościg za Fordem. Kierowca pod wpływem narkotyków

Pościg za Fordem. Kierowca pod wpływem narkotyków

poniedziałek, 25 Lipiec 2016, 21:31 Kategoria: kronika zdarzeń, REGION

Policjanci ogniwa patrolowo – interwencyjnego zatrzymali mężczyznę, który chcąc uniknąć kontroli drogowej próbował uciekać przed mundurowymi. Okazało się, że mężczyzna był pod wpływem środków odurzających, a jego pojazd poruszał się na skradzionych tablicach rejestracyjnych.
Zdarzenia miało miejsce dzisiaj, w Kamieniu Pomorskim kilkanaście minut po godzinie piątej rano. Drogą, która była objęta patrolem policjantów, z olbrzymią prędkością przejechał Ford KA. Policjanci ruszyli w pościg. Kierowca nie reagował na polecenia funkcjonariuszy. Na ich widok nawet przyspieszył.
Do zatrzymania doszło  kilkanaście minut później, w miejscowości Rokita. Przy współpracy z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie, zatrzymano 21 – letniego mieszkańca Czarnogłów. Mężczyzna miał bełkotliwą mowę, lecz nie był pod wpływem alkoholu. Badanie testerem na obecność narkotyków dało pozytywny wynik. Dopiero badanie krwi mężczyzny wykaże jakim narkotykiem się odurzał.
Ponadto ustalono, że na pojeździe zamocowano skradzione dzień wcześniej tablice rejestracyjne. Jak ustalono 21-latek miał zamiar dokonać kradzieży paliwa na jednej ze stacji. Nieodpowiedzialny kierowca trafił do policyjnego aresztu. Teraz będzie tłumaczył się przed Sądem.
Policjanci przypominają, że kierowanie w stanie nietrzeźwym oraz pod wpływem środków odurzających jest przestępstwem. Grozi za to oprócz utraty prawa jazdy kara pozbawienia wolności do lat 2.

ŹRÓDŁO http://www.kamien.policja.gov.pl

Pościg za Fordem. Kierowca pod wpływem narkotyków Reviewed by on . Policjanci ogniwa patrolowo - interwencyjnego zatrzymali mężczyznę, który chcąc uniknąć kontroli drogowej próbował uciekać przed mundurowymi. Okazało się, że mę Policjanci ogniwa patrolowo - interwencyjnego zatrzymali mężczyznę, który chcąc uniknąć kontroli drogowej próbował uciekać przed mundurowymi. Okazało się, że mę Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top