środa, 12 Maj 2021, 20:09

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego mężczyzny
Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego mężczyzny

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego mężczyzny

poniedziałek, 25 Lipiec 2016, 18:43 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kronika zdarzeń

Chorujący na schizofrenię paranoidalną mieszkaniec Brzegu, wypoczywający wraz z rodziną w Międzyzdrojach, wykorzystując nieuwagę rodziny wyszedł z domku letniskowego w niedzielę rano. Na szczęście, dzięki współdziałaniu służb odnaleziono go dziś przed południem.
59-letni mieszkaniec Brzegu w niedzielny ranek, wykorzystał nieuwagę rodziny i sam wyszedł z najmowanego domku letniskowego w Międzyzdrojach. Mężczyzna chorujący na schizofernię paranoidalną oddalił się w nieznanym kierunku. Zaniepokojona rodzina powiadomiła o fakcie Policję. Funkcjonariusze niezwłocznie rozpoczęli działania poszukiwawcze, angażując pozostałe służby ratunkowe.

Przy poszukiwaniach udział wzięło 13 strażaków PSP i OSP Międzyzdroje, OSP Kołczewo, 12 policjantów oraz Strażników Miejskich, a także Straż Parku. Działania prowadzone były na terenie miasta i gminy Międzyzdroje. Około godziny 11.00 otrzymaliśmy  informację o odnalezieniu mężczyzny. Strażacy przeszukujący tereny lasu przy ul. Norwida odnaleźli osobę odpowiadającą rysopisowi zaginionego. 59-latka przekazano pod opiekę medyczną. Mężczyzna,jak oznajmił w rozmowie z policjantami, ubiegłą noc spędził w lesie. Rodzina zaginionego nie kryła zadowolenia z przeprowadzonych działań, dziękując wszystkim za profesjonalizm w działaniu i  zaangażowanie w sprawie.
Dziękujemy za czynny udział i pełną zaangażowaną współpracę oraz pomoc w akcji poszukiwawczej osoby zaginionej wszystkim funkcjonariuszom.

ŹRÓDŁO http://www.kamien.policja.gov.pl

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego mężczyzny Reviewed by on . Chorujący na schizofrenię paranoidalną mieszkaniec Brzegu, wypoczywający wraz z rodziną w Międzyzdrojach, wykorzystując nieuwagę rodziny wyszedł z domku letnisk Chorujący na schizofrenię paranoidalną mieszkaniec Brzegu, wypoczywający wraz z rodziną w Międzyzdrojach, wykorzystując nieuwagę rodziny wyszedł z domku letnisk Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top