czwartek, 6 Maj 2021, 08:40

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Wolin » Zaatakował nożem własnego brata
Zaatakował nożem własnego brata

Zaatakował nożem własnego brata

wtorek, 26 Lipiec 2016, 20:34 Kategoria: Gmina Wolin, kronika zdarzeń

Groźnie zakończyło się nieporozumienie dwóch braci w Dargobądzu. Jako argument w kłótni, w ruch poszedł nóż. Jeden z mężczyzn z raną klatki piersiowej, trafił do szpitala. 54-letni nożownik, brat pokrzywdzonego został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Teraz stanie przed Sądem. Najbliższe godziny pokażą, za jakie przestępstwo odpowie podejrzany.
W dniu(24.07) około godz. 18.40 Oficer Dyżurny kamieńskiej komendy otrzymał informację o tym, że w Dargobądzu doszło do ugodzenia nożem. Na skutek nieporozumień rodzinnych, w wyniku kłótni 54- latek zaatakował swojego młodszego brata nożem, raniąc go w okolice klatki piersiowej.
Policjanci szybko udali się we wskazane miejsce. Czarny scenariusz się potwierdził. W mieszkaniu znajdował się mężczyzna z krwawiącą raną. Obok leżał nóż. W mieszkaniu było widać liczne ślady krwi. Ranny mężczyzna był przytomny, zdążył już wezwać pogotowie, które po chwili przyjechało i zabrało mężczyznę do szpitala. Według opinii lekarza dyżurnego, rana była  poważna. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który ugodził nożem brata. Był pijany. W organizmie miał ponad 2 promile alkoholu.

Trwa przesłuchiwanie świadków i ustalanie przebiegu tragicznego zdarzenia. Najbliższe godziny pokażą, za jakie przestępstwo odpowie 54-letni mężczyzna.

Zaatakował nożem własnego brata Reviewed by on . Groźnie zakończyło się nieporozumienie dwóch braci w Dargobądzu. Jako argument w kłótni, w ruch poszedł nóż. Jeden z mężczyzn z raną klatki piersiowej, trafił d Groźnie zakończyło się nieporozumienie dwóch braci w Dargobądzu. Jako argument w kłótni, w ruch poszedł nóż. Jeden z mężczyzn z raną klatki piersiowej, trafił d Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top