środa, 23 Czerwiec 2021, 13:03

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Pewnie warto wydłużyć ścieżkę…

Pewnie warto wydłużyć ścieżkę…

czwartek, 28 Lipiec 2016, 16:10 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, społeczeństwo

Sezon letni już w pełni. W samym Kamieniu Pomorskim coraz więcej turystów, i wycieczek, w tym również zagranicznych. Goście przybywający do miasta mają co oglądać, i zwiedzać w tym wiekowym grodzie. Mają też do podziwiania wspaniałą niedawno wybudowaną Marinę. Mieszkańcy Starego Miasta zasugerowali nam, by ścieżkę asfaltową prowadzącą od strony Zalewu Kamieńskiego (od zaplecza dawnego Hotelu Staromiejskiego i od Amfiteatru) kierującą się w stronę Kościoła Mariackiego, wydłużyć, bowiem tędy właśnie przemieszcza się sporo wycieczek.

Owszem są tu ławeczki, ale brakuje jej zakończenia i do tego przydałoby się kilka schodków na skarpie przed samym kościołem. Teraz ci którzy tędy wędrują muszą się wdrapywać po skarpie, by dojść do XVIII – wiecznego Kościoła Mariackiego. Co do ławeczek przy tej ścieżce. Jakiś durak wymyślił, by na nie siadać i oglądać przed sobą… budynek, a nie jakże piękne wody Zalewu Kamieńskiego. Warto by je po prostu obrócić i będzie po sprawie. A i przyjemniej dla wszystkich. A jakże. Dobrze zatem byłoby tę część ścieżki odpowiednio uzupełnić, na tyle, by wszystkim mogłoby się przemieszczać wygodniej i bezpieczniej.

Obserwator

Pewnie warto wydłużyć ścieżkę… Reviewed by on . Sezon letni już w pełni. W samym Kamieniu Pomorskim coraz więcej turystów, i wycieczek, w tym również zagranicznych. Goście przybywający do miasta mają co ogląd Sezon letni już w pełni. W samym Kamieniu Pomorskim coraz więcej turystów, i wycieczek, w tym również zagranicznych. Goście przybywający do miasta mają co ogląd Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top