poniedziałek, 2 październik 2023, 05:56

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Świerzno » Stuchowo na sportowo 2016
Stuchowo na sportowo 2016

Stuchowo na sportowo 2016

poniedziałek, 01 sierpnia 2016, 20:53 Kategoria: Gmina Świerzno, rozrywka, społeczeństwo

W sobotę 30 lipca 2016 roku na kompleksie boisk sportowych w Stuchowie odbył się coroczny festyn sportowo-rekreacyjny „Stuchowo na Sportowo”.

Rozpoczął się on turniejem piłki nożnej dla dzieci, w którym wystąpiły zespoły: Korony Stuchowo, Fali Międzyzdroje, Diego Gryfice i Sparty Gryfice. Po rozegraniu wszystkich spotkań  wyłoniono zwycięzców. W turnieju piłki nożnej dla dzieci zwyciężyli podopieczni Jana Rączewskiego z Międzyzdrojów. Kolejne lokaty zajęli młodzi futboliści ze Stuchowa oraz zespoły Diego i Sparty. Podczas festynu prowadzona była zbiórka publiczna oraz loteria fantowa z przeznaczeniem dla Doroty Lisiczko ze Świerzna. Dla najmłodszych uczestników stuchowskiego festynu Studio Małych Form Teatralnych  Art-Re z Krakowa  przygotowało spektakl na podstawie baśni braci Grimm pt. „Jaś i Małgosia”. Na scenie zaprezentował  się zespół ludowy „Stuchowianki„ ze swoim repertuarem.

Tradycyjnie rozegrany został mecz piłki nożnej Kawalerowie kontra Żonaci. Po 90. minutach był remis  4:4. Zwycięzców wyłonił konkurs rzutów karnych, które lepiej wykonywali zawodnicy drużyny Żonatych. O godzinie 20:00 rozpoczęła się zabawa taneczna z zespołem „Manta”, która trwała do białego rana.

Stuchowo na sportowo 2016 Reviewed by on . W sobotę 30 lipca 2016 roku na kompleksie boisk sportowych w Stuchowie odbył się coroczny festyn sportowo-rekreacyjny „Stuchowo na Sportowo”. Rozpoczął się on t W sobotę 30 lipca 2016 roku na kompleksie boisk sportowych w Stuchowie odbył się coroczny festyn sportowo-rekreacyjny „Stuchowo na Sportowo”. Rozpoczął się on t Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top