niedziela, 1 październik 2023, 17:32

Wieczór poetycki

Wieczór poetycki

niedziela, 21 sierpnia 2016, 10:23 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Zapraszamy na wieczór poetycki, który odbędzie się 25 sierpnia 2016 r. (czwartek) o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach. (wstęp wolny)

Swoją twórczość zaprezentują mieszkanki Międzyzdrojów, Pani Marianna Kargul, która  wydała tomik poezji „Moje miejsce na ziemi”, a teraz przedstawi nowe utwory oraz Pani Krystyna Rycombel z tomikiem pt. „Wiersze”.

Swoją twórczość zaprezentują również członkowie Stowarzyszenia Autorów Polskich z Oddziału Kołobrzeskiego, które zrzesza poetów i pisarzy z całego kraju, m.in. z Warszawy, Wrocławia, Kołobrzegu, Szczecina, Łodzi, ….W swojej działalności programowej mają organizację m.in. plenerów i warsztatów literackich w różnych miejscowościach w Polsce. Oprawę wokalno-muzyczną spotkania zapewni Pani Małgorzata Siemieniec. Podczas spotkania odbędzie się również wernisaż wystawy fotograficznej Pana Tomasza Kargula.

Bibliotekarze

Wieczór poetycki Reviewed by on . Zapraszamy na wieczór poetycki, który odbędzie się 25 sierpnia 2016 r. (czwartek) o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach. (wstęp wolny Zapraszamy na wieczór poetycki, który odbędzie się 25 sierpnia 2016 r. (czwartek) o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach. (wstęp wolny Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top