czwartek, 1 grudzień 2022, 17:33

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Wybitny kajakarz, Aleksander Doba, ponownie w Kamieniu Pomorskim

Wybitny kajakarz, Aleksander Doba, ponownie w Kamieniu Pomorskim

niedziela, 28 sierpnia 2016, 10:55 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, społeczeństwo, sport

Dzięki inicjatywie Radia Szczecin, w minioną sobotę Kamień Pomorski odwiedził Kamień Pomorski. Wraz  z 24 szczęśliwcami, popłynął kajakami do brzegów Wyspy Chrząszczewskiej, a następnie w okolice Głazu Królewskiego, i drogą powrotną do Mariny.

Najsłynniejszy w świecie kajakarz, który na co dzień zamieszkuje w pod szczecińskich Policach, przywiózł ze sobą swój nie mniej słynny kajak, którym jako pierwszy człowiek na świecie, przepłynął Ocean Atlantycki.

Na placu przed Mariną snuły się jego opowieści, których z zaciekawieniem  słuchało bardzo wielu zainteresowanych osobą pana Olka.

Fajne spotkanie, dobra promocja zacnego podróżnika, któremu należą się wyjątkowe laury za jego niebywałe wyczyny. A trzeba przy tym pamiętać, że pan Olek to już nie młodzieniaszek, bowiem ma na karku, już siedemdziesiąt wiosen. A propos, okrągłe urodziny obchodzi 9 września.

Obserwator

Wybitny kajakarz, Aleksander Doba, ponownie w Kamieniu Pomorskim Reviewed by on . Dzięki inicjatywie Radia Szczecin, w minioną sobotę Kamień Pomorski odwiedził Kamień Pomorski. Wraz  z 24 szczęśliwcami, popłynął kajakami do brzegów Wyspy Chrz Dzięki inicjatywie Radia Szczecin, w minioną sobotę Kamień Pomorski odwiedził Kamień Pomorski. Wraz  z 24 szczęśliwcami, popłynął kajakami do brzegów Wyspy Chrz Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top