czwartek, 6 październik 2022, 15:51

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Wolin » Podejrzany o kradzież trafił do aresztu

Podejrzany o kradzież trafił do aresztu

wtorek, 06 września 2016, 07:30 Kategoria: Gmina Wolin, kronika zdarzeń

Kamieńscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież silnika zaburtowego. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie ponadto zabezpieczając przy tym dwa rowery pochodzące najprawdopodobniej z przestępstwa. Podejrzany to 38- letni Tomasz W., zamieszkały gm. Wolin. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał już zarzuty. Teraz stanie przed Sądem, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Do kradzieży silnika doszło w nocy 27 sierpnia w Wolinie. Jak wówczas ustalono, nieznany sprawca z nabrzeża rzeki Dziwna ukradł silnik zaburtowy marki YAMAHA o wartości 6000 złotych. Dzięki zdobytym informacjom, funkcjonariusze ustalili, że związek z tą kradzieżą może mieć 38 -letni mężczyzna, którzy ostatnio widywany był w tej okolicy. Kryminalni znając jego miejsce  zamieszkania udali się tam i zatrzymali podejrzanego Tomasza W. W toku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, oprócz skradzionego silnika ujawniono dwa rowery najprawdopodobniej pochodzące z przestępstwa. Rowery posiadają zeszlifowany numer ramy wobec czego trudno jest ustalić czy zostały utracone w wyniku przestępstwa. Tomasz W. trafił do policyjnego aresztu i usłyszał już zarzuty. Teraz stanie przed Sądem, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Jeśli ktoś rozpoznaje rower prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim  pod nr tel. 91- 38-25-511 bądź 997. Rower został odzyskany na terenie gminy Wolin, ale do kradzieży mogło jednak dojść na terenie całego powiatu.

ŹRÓDŁO http://www.kamien.policja.gov.pl

Podejrzany o kradzież trafił do aresztu Reviewed by on . Kamieńscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież silnika zaburtowego. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie ponadto zabezpieczając przy t Kamieńscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież silnika zaburtowego. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie ponadto zabezpieczając przy t Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top