czwartek, 6 październik 2022, 16:31

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » MOSiR Kamień Pomorski zaprasza na kurs tańca towarzyskiego
MOSiR Kamień Pomorski zaprasza na kurs tańca towarzyskiego

MOSiR Kamień Pomorski zaprasza na kurs tańca towarzyskiego

piątek, 09 września 2016, 08:23 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim oraz Klub Tańca Sportowego FOCUS zapraszają dzieci i młodzież na kurs tańca towarzyskiego, który rozpocznie się 13 września 2016 roku w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wolińskiej 9 w Kamieniu Pomorskim. To kolejna propozycja zajęć tanecznych skierowana do dzieci i młodzieży. Doskonała okazja by zając się czymś na jesień i zimę. Mamy nadzieję, że kurs tańca towarzyskiego będzie cieszył się równie dużym zainteresowaniem co zajęcia z tańca nowoczesnego. Początki działalności Focusa sięgają 2003 roku, początkowo jako Szkoła Tańca, a od 2012 roku jako Klub Tańca Sportowego. Swoje zajęcia prowadzi w wielu miejscowościach województwa zachodniopomorskiego – m.in. w Dziwnowie, Gryficach, Chojnie, Szczecinie oraz od wielu lat w Kamieniu Pomorskim.

Tancerze Focusa reprezentują swoje umiejętności taneczne w barwach:

  • Klubu Tańca Sportowego FOCUS w Kamieniu Pomorskim
  • Dziwnowskiego Klubu Tańca Sportowego FOCUS
  • W Klubie tańczą finaliści Mistrzostw Polski PTT i FTS w tańcu towarzyskim, finaliści Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego oraz uczestnicy turniejów tańca w Polsce i za granicą.

Biorąc udział w zajęciach tanecznych dzieci nabierają pewności siebie, rozwijają zdolności motoryczne, poznają tancerzy z innych klubów poprzez uczestniczenie w turniejach tańca. W okresie wakacji letnich oraz ferii zimowych Klub organizuje obozy treningowe. Kadrę szkoleniową stanowią wyłącznie osoby z wieloletnim doświadczeniem trenerskim posiadający dyplom trenera lub instruktora sportu w tańcu sportowym.

Klub Tańca Sportowego FOCUS wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji jest od wielu lat organizatorem Wiosennego Turnieju Tańca Sportowego, który co roku pod koniec marca odbywa się hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim.

Informacje i zapisy o kursie tańca towarzyskiego pod numerem telefonu – 602 582 410.

Więcej informacji o Klubie FOCUS na stronie www.ktsfocus.pl

 źródło:  MOSiR Kamień Pomorski

MOSiR Kamień Pomorski zaprasza na kurs tańca towarzyskiego Reviewed by on . Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim oraz Klub Tańca Sportowego FOCUS zapraszają dzieci i młodzież na kurs tańca towarzyskiego, który rozpocz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim oraz Klub Tańca Sportowego FOCUS zapraszają dzieci i młodzież na kurs tańca towarzyskiego, który rozpocz Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top