czwartek, 6 październik 2022, 16:50

Strona główna » przyroda » Złota Polska Jesień potrwa, oj potrwa na dłużej!
Złota Polska Jesień potrwa, oj potrwa na dłużej!

Złota Polska Jesień potrwa, oj potrwa na dłużej!

piątek, 09 września 2016, 09:45 Kategoria: przyroda, REGION

Takie sobie lato, które już minęło bezpowrotnie, natura obdarza nas tymczasem piękną, słoneczna pogodą. Nic tylko Złota Polska Jesień nastała. I to nastała na dłużej! Prognostycy pogody pocieszają nas, że w naszym regionie taka jaką teraz mamy za oknami potrwa co najmniej przez najbliższe dwa tygodnie! Tak Panie i Panowie.

Dopiero w okolicach niedzieli 25 września może coś pokropić. A tak pławić się będziemy w słońcu i w całkiem przyjemnych temperaturach. Do najbliższego wtorku będzie nawet i upalnie, bo słupek rtęci skoczy do 26 – 28 stopni C! Potem wskazywać będą temperatury zbliżone do okolic 20 kresek. Małe opady deszczu jakie zaznaliśmy kilka dni temu niestety nie zwiastują wysypu grzybów, których krótki trwał w poprzednim tygodniu. Brak opadów nie pozwoli grzybni na jej rozwinięcie. I co? Musimy poczekać na deszcze, które przewidywane są dopiero za dwa tygodnie.

Złota Polska Jesień. Jakże to wielu ludzi kocha ten okres roku. Wiele razy mieliśmy ja tylko z nazwy, a teraz możemy się nią po prostu cieszyć. A to sprawi że nasze organizmowi akumulatory odpowiednio będziemy ładować na nastające szare, ponure dni późnej jesieni i zimy. Cieszmy się zatem słońcem i ciepłem do woli. Lato skończyło się, skończyła się letnia kanikuła, wakacje, czas do pracy i nauki. A w tym wszystkim niech nam na najbliższe kilka tygodni dopomoże sprzyjająca pogodowo pogoda. Tak drodzy państwo, mamy tę prawdziwą Złotą Polska Jesień, jak się patrzy.

Obserwator

Złota Polska Jesień potrwa, oj potrwa na dłużej! Reviewed by on . Takie sobie lato, które już minęło bezpowrotnie, natura obdarza nas tymczasem piękną, słoneczna pogodą. Nic tylko Złota Polska Jesień nastała. I to nastała na d Takie sobie lato, które już minęło bezpowrotnie, natura obdarza nas tymczasem piękną, słoneczna pogodą. Nic tylko Złota Polska Jesień nastała. I to nastała na d Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top