niedziela, 26 czerwiec 2022, 13:13

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Znika Biuro Obsługi Klienta (kuracjusza) kamieńskiego „Uzdrowiska”

Znika Biuro Obsługi Klienta (kuracjusza) kamieńskiego „Uzdrowiska”

środa, 05 października 2016, 21:25 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, społeczeństwo, zdrowie

W ostatnich dwóch latach kamieńskie „Uzdrowisko” pozbyło się kilku obiektów budowlanych. Zatem znikły z powierzchni przestarzałe i niefunkcjonalne na dzisiejszą dobę „Ziemowit”, „Wars – Sawa” i po części „Piast”. Teraz kolej przyszła na obiekt niegdyś przeznaczony na Biuro Obsługi Klienta (kuracjusza), gdzie do niedawna mieścił się jeden z miejscowych barów, mieszczący się przy skrzyżowaniu ulic A. Mickiewicza oraz Wojska Polskiego. Zbudowany kilka dekad temu oszklony budynek, służył przede wszystkim przyjmowaniu kuracjuszy z kolejnych turnusów.

Kilka lat temu budynek ostatecznie został pustostanem, po czym zadomowił się tutaj jeden z barów szybkiej obsługi. Swego czasu „Uzdrowisko” podjęło decyzję o zburzeniu obiektu, co jest właśnie teraz czynione. W kolejce do wyburzenia stoją jeszcze byłe warsztaty, garaże naprzeciwko „Mieszka” i ponad czterdziestoletni, od lat nierentowny basen solankowy. Kolejne obiekty „Uzdrowiska” będą znikać sukcesywnie, a w planach właściciela „Uzdrowiska” jest zagospodarowanie kilku dużych, wolnych terenów należących do tej firmy, w tym tych po rozebranych obiektach.

Obserwator

 

Znika Biuro Obsługi Klienta (kuracjusza) kamieńskiego „Uzdrowiska” Reviewed by on . W ostatnich dwóch latach kamieńskie „Uzdrowisko” pozbyło się kilku obiektów budowlanych. Zatem znikły z powierzchni przestarzałe i niefunkcjonalne na dzisiejszą W ostatnich dwóch latach kamieńskie „Uzdrowisko” pozbyło się kilku obiektów budowlanych. Zatem znikły z powierzchni przestarzałe i niefunkcjonalne na dzisiejszą Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top