wtorek, 6 czerwiec 2023, 12:37

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Teatr przy stoliku…

Teatr przy stoliku…

niedziela, 16 października 2016, 21:27 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, POWIAT

W czwartkowy wieczór, 13 października w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamieniu Pomorskim odbył się spektakl „Teatru przy Stoliku”.  Licznie zgromadzona publiczność wysłuchała kameralnego dramatu „ Kim pani jest?” Andrzeja Niedoby w wykonaniu Ewy Sobiech i Ewy Sobczak, aktorek Teatru Współczesnego w Szczecinie.

W doskonały sposób przedstawiły historię dwóch nieznajomych kobiet. Młodsza z pań jest znaną niemiecką dziennikarką. Nieoczekiwanie w jej domu pojawia się obca kobieta, podająca się za przyjaciółkę ciotki, mieszkającej od lat w USA. Wciąga Astrid w rozmowę, przywołuje fakty z przeszłości jej samej i członków rodziny. Niezwykła dama znika, zostawiając swoją rozmówczynię w rozterce. Astrid niczego nie jest pewna – kim jest, skąd pochodzi, jakie sekrety dotyczą jej życia ? Zachwycona publiczność gromkimi oklaskami podziękowała za wspaniałe przedstawienie. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie spotkanie z teatrem w kamieńskiej bibliotece. Spektakl zorganizowany był w ramach cyklu Morze Kultury dofinansowanego ze środków przekazanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.

Teatr przy stoliku… Reviewed by on . W czwartkowy wieczór, 13 października w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamieniu Pomorskim odbył się spektakl „Teatru przy Stoliku”.  Licznie zgr W czwartkowy wieczór, 13 października w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamieniu Pomorskim odbył się spektakl „Teatru przy Stoliku”.  Licznie zgr Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top