piątek, 2 czerwiec 2023, 21:25

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » „Wspomnień czar” cz. V
„Wspomnień czar” cz. V

„Wspomnień czar” cz. V

piątek, 04 listopada 2016, 07:39 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, historia

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Wspomnień czar” i podzielenie się z nami wspomnieniami na temat Międzyzdrojów już 10.11.2016 r. (czwartek) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach o godz. 18.00. Spotkanie będzie miało charakter rozmowy, do której serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz turystów. W trakcie pokazu slajdów zobaczymy jak, od początku XX wieku, aż do czasów współczesnych, zmieniała się południowo-zachodnia część naszego miasta, m.in. ulice i budynki przy Nowomyśliwskiej, Niepodległości, Słowiańskiej, Curie-Skłodowskiej, Komunalnej, itd. Jeśli masz zdjęcia lub pocztówki związane z naszym miastem, które możesz udostępnić do prezentacji, przyślij je na maila: biblioteka.mje.bibliotekarze@gmail.com lub przynieś do biblioteki w celu ich skopiowania. Oryginały zwracamy właścicielom w nienaruszonym stanie.

Bibliotekarze

 

„Wspomnień czar” cz. V Reviewed by on . Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Wspomnień czar" i podzielenie się z nami wspomnieniami na temat Międzyzdrojów już 10.11.2016 r. (czwartek) w Miejskiej Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Wspomnień czar" i podzielenie się z nami wspomnieniami na temat Międzyzdrojów już 10.11.2016 r. (czwartek) w Miejskiej Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top