poniedziałek, 25 wrzesień 2023, 05:20

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Ruszyły zapisy do KALF-u!
Ruszyły zapisy do KALF-u!

Ruszyły zapisy do KALF-u!

wtorek, 08 listopada 2016, 08:50 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w  Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XVIII edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Formularze zgłoszeniowe oraz regulamin naszych rozgrywek dostępne są na stronie www.kalf.com.pl oraz w recepcji hali widowiskowo-sportowej. Na zgłoszenia czekamy do 14 listopada 2016r. do godz. 12.00.

Na ostatnim spotkaniu kapitanów ustalono, że wszystkie zespoły zagrają w jednej lidze na zasadzie każdy z każdym. Osiem najlepszych zespołów po zakończeniu ligi przejdzie do fazy play-off, która będzie miała za zadanie wyłonić finalistów. Rozgrywki przeznaczone są dla osób, które ukończyły 16 lat. Wpisowe wynosi 648 zł od drużyny. Początek rozgrywek w niedzielę, 20 listopada 2016r. o godz. 13.00. Zapraszamy!

Źródło: MOSiR Kamień Pomorski

Ruszyły zapisy do KALF-u! Reviewed by on . Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w  Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XVIII edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Formularze zgłosz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w  Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XVIII edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Formularze zgłosz Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top