piątek, 2 czerwiec 2023, 20:27

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Spotkanie z Ewą Wachowicz
Spotkanie z Ewą Wachowicz

Spotkanie z Ewą Wachowicz

sobota, 26 listopada 2016, 22:41 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” zapraszają na spotkanie z Ewą Wachowicz, które odbędzie się w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach 7 grudnia 2016 (środa) o godz. 18:00. Moderatorem spotkania będzie Dariusz Rekosz – autor książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. (Wstęp wolny)

Ewa Wachowicz – pochodzi z Gorlic, gdzie ukończyła liceum ogólnokształcące i skąd przeniosła się do Krakowa, żeby studiować na Akademii Rolniczej. Nie przypuszczała wówczas, że miasto Kraka stanie się jej najukochańszym miejscem na świecie. Wielką sławę przyniósł jej tytuł Miss Polonia, zdobyty w roku 1992 oraz kilka miesięcy później tytuł III wicemiss w konkursie Miss World. W kolejnym roku sięgnęła także po tytuł Miss Świata Studentek w ramach World Miss University. Robiła w życiu różne rzeczy. Przez półtora roku pełniła funkcję sekretarza prasowego premiera Waldemara Pawlaka. W końcu założyła własną firmę ProMiss, która początkowo produkowała programy na zlecenie telewizji Polsat. Przez 10 lat wydawała „Podróże kulinarne Roberta Makłowicza”, a od 2007 zajęła się produkcją autorskiego programu „Ewa gotuje”. Wydała kilka książek kulinarnych. Brała udział w wielu telewizyjnych konkursach i teleturniejach, występowała także gościnnie w serialu „Niania”. W 2013 roku została jurorką programu „Top Chef”. Uwielbia wypady w góry, zarówno te rodzime, jak i… afrykańskie. Na spotkaniu powiemy o jej urodzie, gotowaniu i wszystkich innych pasjach. Będzie się działo! Po wieczorze autorskim będzie możliwość zakupu książek kulinarnych autorstwa naszego gościa, oczywiście z dedykacją i autografem.

Partnerami w zorganizowaniu spotkania jest Międzynarodowy Dom Kultury oraz Hotel Aurora Family & SPA w Międzyzdrojach.

 

Spotkanie z Ewą Wachowicz Reviewed by on . Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” zapraszają na spotkanie z Ewą Wachowicz, które odbędzie się w Między Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” zapraszają na spotkanie z Ewą Wachowicz, które odbędzie się w Między Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top