wtorek, 9 sierpień 2022, 10:41

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Zapisy do II Świątecznego Turnieju Piłki Nożnej Sołectw rozpoczęte!
Zapisy do II Świątecznego Turnieju Piłki Nożnej Sołectw rozpoczęte!

Zapisy do II Świątecznego Turnieju Piłki Nożnej Sołectw rozpoczęte!

czwartek, 08 grudnia 2016, 21:20 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim oraz Burmistrz Gminy Kamień Pomorski zapraszają na II Świąteczny Turniej Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Burmistrza Kamienia Pomorskiego, który odbędzie się w sobotę, 17 grudnia 2016 roku od godz. 16.00 w hali widowiskowo-sportowej przy
ul. Wolińskiej 9.

Czekamy na osiem drużyn, które w wyniku losowania zostaną podzielone na dwie grupy, z każdej z nich do rundy półfinałowej wyjdą dwa najlepsze zespoły. Turniej oprócz zwycięzcy wyłoni króla strzelców, najlepszego zawodnika oraz najlepszego bramkarza. Wszystkie drużyny otrzymają pamiątkowe puchary. Ponadto dla wszystkich uczestników turnieju organizator przewiduje ciepły poczęstunek w postaci kiełbasy z grilla, kawy i herbaty.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane będą do 13 grudnia 2016 roku. Udział w turnieju jest całkowicie bezpłatny! Czekamy na zgłoszenia drużyn max. 12-osobowych. Więcej informacji pod numerem telefonu 531 788 031. Zapraszamy do wspólnej zabawy. I Świąteczny Turniej Piłki Nożnej Sołectw wygrała ekipa Świniec/Wrzosowo, a było to 19 grudnia 2015 roku. Jak będzie tym razem? O tym przekonamy się już niebawem. Zapraszamy Was bardzo gorąco!

Daniel Klamborowski
MOSiR Kamień Pomorski

Zapisy do II Świątecznego Turnieju Piłki Nożnej Sołectw rozpoczęte! Reviewed by on . Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim oraz Burmistrz Gminy Kamień Pomorski zapraszają na II Świąteczny Turniej Piłki Nożnej Sołectw o Puchar B Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim oraz Burmistrz Gminy Kamień Pomorski zapraszają na II Świąteczny Turniej Piłki Nożnej Sołectw o Puchar B Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top