sobota, 25 marzec 2023, 09:12

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Do Jarmarku Świątecznego coraz bliżej
Do Jarmarku Świątecznego coraz bliżej

Do Jarmarku Świątecznego coraz bliżej

niedziela, 11 grudnia 2016, 11:53 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, społeczeństwo

Już wkrótce po raz szósty spotkamy się na kamieńskim Jarmarku Świątecznym, który z okazji Bożego Narodzenia organizujemy na Starym Rynku w Kamieniu Pomorskim. Część handlowa jarmarku przewidziana jest na dwa dni  –  17 i 18 grudnia w godz. 10.00 – 17.00. Trwają jeszcze zgłoszenia potencjalnych wystawców;  już w tej chwili wiadomo, że będzie można zaopatrzyć się w różnego rodzaju ozdoby i upominki świąteczne, stroiki, choinki, pierniki i inne ciasta, a także gorące napoje, miód, ryby, wędliny czy jemiołę.

W niedzielę 18 grudnia o godz. 13.00 w nastrojowej atmosferze, przy cieple rozpalonego ogniska, czekać będzie moc świątecznych atrakcji, takich jak jasełka, które zaprezentują dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamieniu Pomorskim. Wystąpią także różnorodne grupy muzyczne z naszej gminy, wśród nich zespół „O rety! Flażolety”, Zespół Ludowy „Stawnianki”, Chór Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Zespół „Relax”. Z pewnością odwiedzi nas tego dnia Mikołaj, a dodatkową rozgrzewkę zapewnią tradycyjne pierogi i barszczyk. Zapraszamy do udziału!

Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim

Do Jarmarku Świątecznego coraz bliżej Reviewed by on . Już wkrótce po raz szósty spotkamy się na kamieńskim Jarmarku Świątecznym, który z okazji Bożego Narodzenia organizujemy na Starym Rynku w Kamieniu Pomorskim. C Już wkrótce po raz szósty spotkamy się na kamieńskim Jarmarku Świątecznym, który z okazji Bożego Narodzenia organizujemy na Starym Rynku w Kamieniu Pomorskim. C Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top