czwartek, 24 Wrzesień 2020, 09:05

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » O stanie wojennym w MHZK
O stanie wojennym w MHZK

O stanie wojennym w MHZK

poniedziałek, 12 Grudzień 2016, 20:39 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, historia

W związku z 35. rocznicą wprowadzenia stanu wojennego zapraszamy na spotkanie ze świadkami historii, mieszkańcami naszego miasta, poświęcone temu jednemu z najtrudniejszych okresów w powojennej historii Polski i jego przebiegowi w Kamieniu Pomorskim. Spotkanie odbędzie się 13 grudnia, we wtorek, o godz. 18.00 w Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej przy ulicy Adama Mickiewicza 34.

MHZK

O stanie wojennym w MHZK Reviewed by on . W związku z 35. rocznicą wprowadzenia stanu wojennego zapraszamy na spotkanie ze świadkami historii, mieszkańcami naszego miasta, poświęcone temu jednemu z najt W związku z 35. rocznicą wprowadzenia stanu wojennego zapraszamy na spotkanie ze świadkami historii, mieszkańcami naszego miasta, poświęcone temu jednemu z najt Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top