wtorek, 9 sierpień 2022, 09:48

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Druga dostawa jabłek dla kamieńskiego Koła emerytów i rencistów
Druga dostawa jabłek dla kamieńskiego Koła emerytów i rencistów

Druga dostawa jabłek dla kamieńskiego Koła emerytów i rencistów

środa, 14 grudnia 2016, 23:46 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, społeczeństwo

12 grudnia (poniedziałek) do Kamienia Pomorskiego dotarła druga dostawa, tym razem 20 ton, soczystych jabłek, które przyjechały z centrali Polski. A dokładniej z okolic mazowieckiego Grójca. Te owoce, podobnie jak wcześniej, trafią jeszcze przed świętami do emerytów i rencistów skupionych w miejscowym Kole Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Jak zapowiedział przewodniczący Koła, Stanisław Salanek, już znane są terminy styczniowe przywozu kolejnych dostaw jabłek. Będzie to w dniach13 (piątek) i 25 (środa) stycznia przyszłego roku.

„Myślę, że podobnie jak w poprzednim analogicznym sezonie, jabłek naszym emerytom i rencistom zapewne nie zabraknie. Tak jak w minionym roku, dostawy mają być sukcesywne do około początku wiosny. Ostatnia dostawa to 20 ton kilku gatunków tego smacznego owocu, który zapewne  znajdzie się na wielu świątecznych stołach. Już dziś składam wszystkim emerytom, rencistom i inwalidom, Wesołych Świąt i szczęśliwego, a przede wszystkim zdrowego Nowego 2017 Roku.” – powiedział przewodniczący kamieńskiego Koła, S. Salanek.

Przyznał jednocześnie, że na początku grudnia dotarła dostawa unijnej żywności, która zgromadzona została w magazynie Koła na terenie szpitala, a wydawana jest do jej wyczerpania w środy w godzinach 10:00 – 14:00. „Spodziewamy się jeszcze dostawy uzupełniającej, która nadejdzie za kilka dni, a więc tuż przed świętami, co na pewno ucieszy wielu potrzebujących.” – przyznał S. Salanek.

Obserwator

 

Druga dostawa jabłek dla kamieńskiego Koła emerytów i rencistów Reviewed by on . 12 grudnia (poniedziałek) do Kamienia Pomorskiego dotarła druga dostawa, tym razem 20 ton, soczystych jabłek, które przyjechały z centrali Polski. A dokładniej 12 grudnia (poniedziałek) do Kamienia Pomorskiego dotarła druga dostawa, tym razem 20 ton, soczystych jabłek, które przyjechały z centrali Polski. A dokładniej Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top