wtorek, 9 sierpień 2022, 09:57

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Plac – „odnowiciel”, gdzie teraz będzie parkingiem dla aut…
Plac – „odnowiciel”, gdzie teraz będzie parkingiem dla aut…

Plac – „odnowiciel”, gdzie teraz będzie parkingiem dla aut…

czwartek, 15 grudnia 2016, 08:45 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, gospodarka, społeczeństwo

Było tak, że jeszcze za czasów poprzedniej władzy pisaliśmy monitując na prośbę mieszkańców ulicy Piastowej w Kamieniu Pomorskim, by wreszcie coś zrobiono z niby to placem przy ulicy, przy tym bardzo rozjeżdżonym przez auta. A na dodatek, na niemal środku tegoż placu stał (i stoi nadal) nie specjalnie dobrze usytuowany kontener na śmieci, z którego – przede wszystkim latem cuchnie na przysłowiową milę.

Wczoraj byliśmy w tym miejscu, i zostaliśmy miło zaskoczeni. Okazuje się że od ostatniego poniedziałku pracują w tym miejscu robotnicy, którzy przystosowują ów plac na parking samochodowy. Dobre i to, bo i zapewne plac będzie zadbany, a i miejsc parkingowych przecież brakuje, więc jak to powiadają – „mówisz i masz”. „Lepiej późno jak wcale.” – mówią po cichu mieszkańcy Piastowej.

Od kiedy, a jest tak od 5 grudnia, kiedy na parkingu wokół Ratusza wprowadzono opłaty postojowe, znakomita większość tych którzy tutaj wcześniej parkowali, a także i pracownicy magistratu,  zwykle gorączkowo poszukują sobie miejsca dla samochodów na okolicznych uliczkach Starego Miasta.

Plac przy Piastowej niebawem będzie placem z prawdziwego zdarzenia, i parkingiem zarazem. Tylko ten nieszczęsny kontener w tle – jakoś do tego otoczenia nie pasuje. Może jakieś ścianki ażurowe by tu postawić? Myślę, że to nie głupi pomysł, które zastosowano w kilku miejscach w Kamieniu, bo zapewne mieszkańcom dobitnie już znudził się widok tego śmieciowego kontenera, który psuje im tylko i wyłącznie normalny widok.

Obserwator

 

Plac – „odnowiciel”, gdzie teraz będzie parkingiem dla aut… Reviewed by on . Było tak, że jeszcze za czasów poprzedniej władzy pisaliśmy monitując na prośbę mieszkańców ulicy Piastowej w Kamieniu Pomorskim, by wreszcie coś zrobiono z nib Było tak, że jeszcze za czasów poprzedniej władzy pisaliśmy monitując na prośbę mieszkańców ulicy Piastowej w Kamieniu Pomorskim, by wreszcie coś zrobiono z nib Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top