wtorek, 9 sierpień 2022, 10:36

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Fabryka ozdób świątecznych w bibliotece

Fabryka ozdób świątecznych w bibliotece

niedziela, 18 grudnia 2016, 21:28 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka, WYDARZENIA

Zakończyły się 2-dniowe rodzinne warsztaty plastyczne „Fabryka ozdób świątecznych” w międzyzdrojskiej bibliotece. Zajęcia cieszyły się wielkim powodzeniem. Dzieci wraz z rodzicami i opiekunami ozdabiały pierniczki, wykonały świąteczne stroiki oraz zimowe wazoniki. Część prac uczestnicy wzięli do domu, aby przystroić swoje mieszkania na święta.  Pozostałe ozdoby będą sprzedane na Międzyzdrojskim Jarmarku Świątecznym, który odbędzie się już jutro, czyli 17 grudnia w międzyzdrojskim amfiteatrze. Zapraszamy do oglądania i kupowania od godziny 11:00. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany dla Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina”, które jest współorganizatorem świątecznych warsztatów. Na następne zajęcia plastyczne zapraszamy dzieci w lutym 2017 r. podczas ferii zimowych.

Dziękujemy wszystkim za przybycie na zajęcia, mamom, tatom, babciom, dziadkom oraz wolontariuszom za wsparcie i pomoc oraz Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach za zakup materiałów plastycznych.

Bibliotekarze

Fabryka ozdób świątecznych w bibliotece Reviewed by on . Zakończyły się 2-dniowe rodzinne warsztaty plastyczne „Fabryka ozdób świątecznych” w międzyzdrojskiej bibliotece. Zajęcia cieszyły się wielkim powodzeniem. Dzie Zakończyły się 2-dniowe rodzinne warsztaty plastyczne „Fabryka ozdób świątecznych” w międzyzdrojskiej bibliotece. Zajęcia cieszyły się wielkim powodzeniem. Dzie Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top