piątek, 9 czerwiec 2023, 00:29

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Aula kamieńskiej „Jedynki” wypełniona była przez dwa dni kolędnikami

Aula kamieńskiej „Jedynki” wypełniona była przez dwa dni kolędnikami

piątek, 13 stycznia 2017, 08:30 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, religia, społeczeństwo

W miniony wtorek oraz w środę w auli kamieńskiej Szkoły Podstawowej im. B. Chrobrego odbywał się siódmy Przegląd Misteriów Bożonarodzeniowych, w którym udział brały grupy teatralne i amatorskie z naszego województwa, przygotowujące dużo wcześniej przedstawiane przez siebie misteria o tematyce Bożego Narodzenia, jak i jasełka szkolne. Ta interesująca i zarazem barwna impreza odbywała się pod patronatem między innymi: ks. abp Andrzeja Dzięgi oraz Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego – Olgierda Geblewicza.

Trzyosobowe jury pod przewodnictwem Iwony Mirońskiej – Gargas ze „Studia Teatr” w Szczecinie, przyglądało się i wsłuchiwało przez dwa dni dwudziestu grupom pochodzącym między innymi ze Szczecina, Stargardu, Marianowa, Goleniowa, jak również będących z naszego regionu. A więc z Dziwnowa, Golczewa, Jarszewa, Ostromic, Wolina, Wysokiej Kamieńskiej oraz oczywiście z Kamienia Pomorskiego.

Jak wstępnie oceniono, poziom był dość zróżnicowany, jednak docenia się całościowy wkład wszystkich aktorów i instruktorów w przygotowanie wszystkich przedstawień, a ogłoszenie wyników tego konkursu nastąpi w najbliższą środę, 18 stycznia, które odbędzie się również w auli kamieńskiej „Jedynki”. Wówczas to poznamy kto zdobył Tytuł Laureata dla zespołu lub grupy za najciekawsze przedstawienie, zostanie również przyznana Nagroda dla „Aktora Spektaklu” oraz „Wokalisty Spektaklu”.

Obserwator

 

 

Aula kamieńskiej „Jedynki” wypełniona była przez dwa dni kolędnikami Reviewed by on . W miniony wtorek oraz w środę w auli kamieńskiej Szkoły Podstawowej im. B. Chrobrego odbywał się siódmy Przegląd Misteriów Bożonarodzeniowych, w którym udział b W miniony wtorek oraz w środę w auli kamieńskiej Szkoły Podstawowej im. B. Chrobrego odbywał się siódmy Przegląd Misteriów Bożonarodzeniowych, w którym udział b Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top