piątek, 2 czerwiec 2023, 20:23

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » „Duchowość natury” w MHZK
„Duchowość natury” w MHZK

„Duchowość natury” w MHZK

wtorek, 17 stycznia 2017, 07:46 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka

Dyrektor Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej, Prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Golczewie oraz kuratorzy wystawy serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy „Duchowość natury”, który odbędzie się w ten piątek, 20 stycznia, o godz. 17.00 w siedzibie naszego Muzeum przy ulicy Adama Mickiewicza 34.

Wystawa, której kuratorami są szczeciński artysta-plastyk Jan Michał Szewczyk oraz prezes golczewskiego UTW Janina Kołodzińska stanowi owoc pleneru malarskiego, który odbył się w ramach „Letniej Szkoły Seniora” w Ośrodku Wczasowym „Familijni” w Dziwnówku w dniach od 27 sierpnia do 3 września 2016 r.

Uczestnikami tygodniowego pleneru byli studenci UTW z Białogardu, Bornego Sulinowa, Golczewa, Goleniowa, Gryfic, Gryfina, Kamienia Pomorskiego, Nowogardu, Pyrzyc i Wałcza, których prace już od 20 stycznia będzie można zobaczyć w kamieńskim Muzeum. Wernisaż uświetnią swym występem uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kamieniu Pomorskim.

Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej

„Duchowość natury” w MHZK Reviewed by on . Dyrektor Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej, Prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Golczewie oraz kuratorzy wystawy serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy „Du Dyrektor Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej, Prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Golczewie oraz kuratorzy wystawy serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy „Du Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top