niedziela, 4 czerwiec 2023, 05:27

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Świerzno » Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Gostyniu

Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Gostyniu

czwartek, 26 stycznia 2017, 21:05 Kategoria: Gmina Świerzno, kultura i sztuka, społeczeństwo

W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar zaplanowanych imprez. 20 stycznia gościliśmy w murach szkoły naszych kochanych dziadków, którzy zostali ciepło przywitani przez panią dyrektor.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas II-III przedstawiły z tej okazji program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze, układy taneczne i piosenki tematycznie związane ze świętem dziadków. W trakcie uroczystości zaproszeni goście mogli podziwiać swoje wnuki występujące w różnych formach artystycznych. Kiedy mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, na twarzach dziadków malowało się wzruszenie.

Następnie odbył się krótki koncert życzeń, podczas którego dzieci dedykowały dziadkom przeboje minionych lat. Na koniec uroczystości wnuczęta zaprosiły swoich dziadków do wspólnej zabawy przy muzyce, która przyniosła wszystkim dużo radości. Na koniec dzieci obdarowały swoich ukochanych własnoręcznie wykonanymi upominkami. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. W przyjęciu gości pomogli niezawodni rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek.

źródło: Ewa Zimecka/SP Gostyń

 

Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Gostyniu Reviewed by on . W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar zaplanowanych imprez. 20 stycznia gośc W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar zaplanowanych imprez. 20 stycznia gośc Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top