niedziela, 7 sierpień 2022, 18:51

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Tenisistki stołowe międzyzdrojskiego „Chrobrego” w dalszym ciągu dołują.
Tenisistki stołowe międzyzdrojskiego „Chrobrego” w dalszym ciągu dołują.

Tenisistki stołowe międzyzdrojskiego „Chrobrego” w dalszym ciągu dołują.

czwartek, 02 lutego 2017, 21:28 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, sport

Po znakomitym poprzednim sezonie, kiedy nasze pingpongistki wywalczyły sobie prawo gry w ekstraklasie, stały się beniaminkiem, który niestety nabierając potrzebnego doświadczenia, po prostu nie radzi sobie w lidze. Przegrywa dosłownie wszystko. Jedyne dwa punkty nasz zespół odnotował z ostatnim zespołem ligi, MKS „Jedynka” Łódź, który nie ma jeszcze ani jednego punktu na swym koncie. Przedostatnia pozycja w tabeli zapewne nie daje chluby naszemu zespołowi, ale nasze waleczne i dzielne dziewczyny naprawdę dają z siebie wszystko. Jednak jak widać, nieco im brakuje do najlepszych. Przygoda z ekstraklasą zapewne sprawi, że nasze panie nabiorą doświadczenia i pewności siebie, które to elementy powinny później procentować.

Ostatnio najpierw 13 stycznia (piątek) nasze tenisistki pewnie przegrały 0:3 z liderem rozgrywek, KTS „Siarka – Zot” z Tarnobrzega, by potem, 22 stycznia (niedziela) zagrać po raz ostatni, również u siebie. Niestety i ten pojedynek z KS „Bronowianką” Kraków nasze panie przegrały wynikiem 1:3. Jedyny punkt dla naszej ekipy zdobyła Anna Zielińska, wygrywając swój trudny pojedynek 3:2.

Tenisistki „Chrobrego” zajmują aktualnie dziewiątą lokatę, czyli miejsce przedostatnie, mając na swym koncie zaledwie dwa wywalczone oczka. Stawce przewodzi zespół z Tarnobrzega, który dotąd wygrał wszystkie dwanaście spotkań, a bilans ma imponujący – 36:2! A jak wyglądają nasze panie w rankingu indywidualnym? Na 23. miejscu znajduje się Anna Zielińska, która w 15. meczach ma 27 procent skuteczności, a w oczkach 12:33. Inna nasza zawodniczka, Wioleta Witkowska, po ośmiu spotkaniach ma 25 procentami jest na 30. miejscu. Jej stosunek to 6:18.

Dwa miejsca niżej sklasyfikowana jest Joanna Kiedrowska, która rozegrała siedemnaście meczów i ma 12. procent skuteczności oraz stosunek 6:45. Na odległej 49. pozycji sklasyfikowana jest Sylwia Wandachowicz, która w sześciu przez siebie meczach przegrała wszystko. Cóż, taki jest koszt beniaminka, który zwykle jako kopciuszek, musi ciężko walczyć o jakiekolwiek punkty, a przeciwnicy iście silni ekstra-klasowo – bo jakże by inaczej, nie pozostawiają naszym ambitnym tenisistkom żadnych złudzeń. Prawdą jest, że międzyzdrojski klub nie jest stać na sprowadzenie znanych tenisowych nazwisk, bo to sporo kosztuje. Ale jakby nie patrzeć, ekstraklasa kobiecego tenisa stołowego zawitała w ubiegłym roku do Międzyzdrojów, do których przyjeżdżają niezwykle silne zespoły nafaszerowane reprezentantkami nie tylko naszego kraju.

Czy przygoda z ekstraklasą skończy się na jednym sezonie? Poczekamy, zobaczymy. Frycowe się płaci i słono to jak widać kosztuje, ale jest nadzieja, że nabrane doświadczenie gry w ekstraklasie naszych pań da im potem pożądane pozytywne efekty, który będą tylko i wyłącznie w przyszłości tylko procentowały.

Obserwator

Tenisistki stołowe międzyzdrojskiego „Chrobrego” w dalszym ciągu dołują. Reviewed by on . Po znakomitym poprzednim sezonie, kiedy nasze pingpongistki wywalczyły sobie prawo gry w ekstraklasie, stały się beniaminkiem, który niestety nabierając potrzeb Po znakomitym poprzednim sezonie, kiedy nasze pingpongistki wywalczyły sobie prawo gry w ekstraklasie, stały się beniaminkiem, który niestety nabierając potrzeb Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top