wtorek, 9 sierpień 2022, 09:51

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Będą remonty kamieńskich ulic!
Będą remonty kamieńskich ulic!

Będą remonty kamieńskich ulic!

wtorek, 07 lutego 2017, 07:54 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, gospodarka, społeczeństwo

Będąca w dołku finansowym kamieńska Gmina, boryka się z wieloma problemami. A co gorsza, ciągle ich przybywa. Jedną z poważniejszych kwestii jest bardzo zły stan kamieńskich ulic. Pisywaliśmy swego czasu o fatalnych nawierzchniach między innymi takich ulic jak: Polna, Wyspiańskiego, Gryfitów czy Nowoogrodowej i Garncarskiej.

Kasy w Gminie jak na lekarstwo, stąd też włodarze i rajcowie z magistratu mają poważny ból głowy, bowiem wszystkim się w tej sytuacji nie dogodzi.  Oj nie dogodzi. Ale jakieś zielone światełko w tunelu zaświeciło się ostatnimi czasy. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, w tym roku przyjdzie czas na remonty kilku kolejnych chodników oraz co nas z mieszkańcami cieszy, wreszcie zaplanowano remonty bardzo sfatygowanych ulic: Garncarskiej i Nowoogrodowej. Fakt faktem, właśnie te dwie ulice są obecnie bodajże w najgorszej kondycji i ciężko nimi dzisiaj bezpiecznie pojechać. Cieszą decyzje włodarzy, bo zawsze to coś. Jakiś krok i ukłon w kierunku mieszkańców i kierowców jest. I bardzo dobrze.

Teraz nam przyjdzie czekać na cieplejsze czasy i oczekiwać pierwszych ekip remontowych na tych ulicach i kilku chodnikach, między innymi na Starym Mieście. Tu ulica Strzelecka jak najbardziej się kłania i cieszy zarazem, bo jest na liście do naprawy na ten rok. Na kolejne remonty kolejnych ulic i chodników pewnie przyjdzie pora. Czekać będą z niecierpliwością na swoją kolejkę. Bo dodać też trzeba, że ulica M. Kopernika, dość długa przecież, też już jest nadwątlona czasem i eksploatacją. Jej też przydała by się „reanimacja”.

Jak pamiętamy, jeszcze przecież nie tak dawno temu, poprzednia ekipa będąca przy sterze kierowania Gminą, planowała zakończenie remontu ulic Dziwnowskiej, B, Chrobrego i Mieszka I, by w niedługim później czasie wejść na gruntowny remont ulicy M. Kopernika. Tamtej ekipy od dwóch lat już nie ma i zapewne M. Kopernika w takim przypadku poczeka sobie, oj jeszcze poczeka.

Obserwator

Będą remonty kamieńskich ulic! Reviewed by on . Będąca w dołku finansowym kamieńska Gmina, boryka się z wieloma problemami. A co gorsza, ciągle ich przybywa. Jedną z poważniejszych kwestii jest bardzo zły sta Będąca w dołku finansowym kamieńska Gmina, boryka się z wieloma problemami. A co gorsza, ciągle ich przybywa. Jedną z poważniejszych kwestii jest bardzo zły sta Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top