wtorek, 9 sierpień 2022, 10:04

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Zapraszamy na ferie z MOSiR-em na sportowo!
Zapraszamy na ferie z MOSiR-em na sportowo!

Zapraszamy na ferie z MOSiR-em na sportowo!

środa, 08 lutego 2017, 21:35 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

Już za kilka dni na rozpoczną się długo wyczekiwane przez wszystkich uczniów ferie zimowe. Podobnie jak w ubiegłym roku, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim przygotował propozycję bezpłatnych zajęć sportowych, które realizowane będą pod okiem naszych wykwalifikowanych instruktorów w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wolińskiej 9.

Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku!

10.00 – 12.00 Piłka nożna (szkoły podstawowe)
12.00 – 14.00 Piłka nożna (szkoły gimnazjum)

14.00 – 15.00 Koszykówka, zajęcia ogólnorozwojowe

Dodatkowo przez cały okres ferii zimowych wstęp na siłownię za okazaniem legitymacji szkolnej i pisemnej zgody rodziców będzie bezpłatny. W hali widowiskowo-sportowej będą również dostępne stoły i rakietki  do tenisa stołowego. Dodatkowo również:

17 lutego 2017 r. (piątek) – Klub Tańca Towarzyskiego “Focus” zaprasza na otwarte, darmowe zajęcia z tańca towarzyskiego.

18 lutego 2017 r. (sobota) – Razem z UKS Herkules zapraszamy na Turniej Tenisa Stołowego.

Nie siedź w domu, odwiedź halę sportową, skorzystaj z naszych bezpłatnych zajęć. Nasi instruktorzy czekają. Zapraszamy bardzo serdecznie!

źródło: MOSiR Kamień Pomorski

 

Zapraszamy na ferie z MOSiR-em na sportowo! Reviewed by on . Już za kilka dni na rozpoczną się długo wyczekiwane przez wszystkich uczniów ferie zimowe. Podobnie jak w ubiegłym roku, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ka Już za kilka dni na rozpoczną się długo wyczekiwane przez wszystkich uczniów ferie zimowe. Podobnie jak w ubiegłym roku, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ka Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top