sobota, 2 grudzień 2023, 06:26

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Świerzno » Jaki piękny to wiek…
Jaki piękny to wiek…

Jaki piękny to wiek…

wtorek, 21 lutego 2017, 22:12 Kategoria: Gmina Świerzno, społeczeństwo

20 lutego 2017 roku jubileusz 103 urodzin obchodziła najstarsza mieszkanka naszej gminy Świerzno – Pani Bronisława Przybylak.

Z tej okazji odwiedzili Ją Wójt Krzysztof Atras oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Emilia Szczeblewska. Szanownej Jubilatce złożono gorące życzenia zdrowia, miłości, pomyślności oraz szacunku rodziny i znajomych.

Do życzeń dla Szanownej Jubilatki oczywiście dołącza się zespól redakcyjny pomorski 24.com

Jaki piękny to wiek… Reviewed by on . 20 lutego 2017 roku jubileusz 103 urodzin obchodziła najstarsza mieszkanka naszej gminy Świerzno – Pani Bronisława Przybylak. Z tej okazji odwiedzili Ją Wójt Kr 20 lutego 2017 roku jubileusz 103 urodzin obchodziła najstarsza mieszkanka naszej gminy Świerzno – Pani Bronisława Przybylak. Z tej okazji odwiedzili Ją Wójt Kr Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top