wtorek, 9 sierpień 2022, 10:02

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » MOSiR zaprasza w sobotę na wieczór pełen wrażeń!
MOSiR zaprasza w sobotę na wieczór pełen wrażeń!

MOSiR zaprasza w sobotę na wieczór pełen wrażeń!

wtorek, 28 lutego 2017, 23:58 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, REGION, sport

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim zaprasza w sobotę, 4 marca 2017 roku do hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wolińskiej 9 na uroczyste zakończenie XVIII edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu.

W ramach rozgrzewki o godz. 17.30 rozegrany zostanie mecz o III miejsce, w którym DarKing zmierzy się z Agropomocą Sulikowo. Oficjalne otwarcie naszej imprezy i zgaszenie świateł nastąpi o godz. 18.45. Efektownym oświetleniem i nagłośnieniem imprezy finałowej zajmie się Agencja Artystyczna Grand-Music Darek Gołdyn & Sebastian Wodziński. Podobnie jak w roku ubiegłym hala rozbłyśnie w blasku kolorowych świateł, stroboskopów i laserów. Do prezentacji zawodników zostanie wykorzystana pirotechnika sceniczna.

Mecz finałowy o Mistrzostwo Kamienia Pomorskiego w Futsalu zostanie poprzedzony częścią artystyczną. W tym roku imprezę rozkręci DJ Salis z Białegostoku – Mistrz Polski DJ’ów z 2012 roku. Dwa krótkie energetyczne sety muzyczne połączone będą z pokazem laserowym na żywo – DJ Salis Laser Show. Dwa pokazy sztuk walki zaprezentuje Klub Sportowy Capoeira Szczecin. Będą również pokazy tańca nowoczesnego w wykonaniu podopiecznych ze Szkoły Tańca “Keep”. Nie lada gratka czeka na kibiców miejscowego Gryfa Kamień Pomorski. Podczas naszej imprezy finałowej odbędzie się oficjalna prezentacja zawodników pierwszego zespołu Gryfiarzy, Zespół seniorów tydzień później rozpocznie wiosenną rywalizację w IV lidze. Nowy trener, nowi zawodnicy i nowi działacze – tego nie może przegapić żaden kibic!

Partnerem naszej sobotniej imprezy będzie Pogoń Szczecin Football Schools, której stoisko informacyjne będzie dostępne w naszej hali. Otrzymujemy liczne zapytania od rodziców zainteresowanych zapisaniem swojego dziecka do szkółki Pogoni Szczecin. W sobotę będzie już taka możliwość, pierwsze treningi rozpoczną się bowiem za kilka tygodni. Pogoń Szczecin Football Schools we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji rozpocznie działalność w Kamieniu Pomorskim! Mamy nadzieję, że ta informacja szczególnie ucieszy fanów Dumy Pomorza.

Głównym wydarzeniem sobotniego wieczoru będzie mecz finałowy o Mistrzostwo Kamienia Pomorskiego w Futsalu, w którym Medicina po raz kolejny zagra z Repro Service Pol. Dwie flagowe ekipy futsalowe Kamienia Pomorskiego spotkają się w najważniejszym pojedynku w roku. W styczniu Medicina odebrała drużynie Repro tytuł Mistrza Województwa Zachodniopomorskiego w Futsalu, Repro Service Pol. znokautował Medicinę w X kolejce ligowej wygrywając 7:3. Mecz finałowy ostatecznie przesądzi o tym, kto w Kamieniu Pomorskim w roku 2017 będzie numerem 1. Trudno opisać emocje jakie będą panowały podczas tego spotkania, pojedynki obu tych drużyn od lat elektryzują i nakręcają kamieńskie rozgrywki futsalowe.

Naszych tegorocznych finalistów wyprowadzą na parkiet najmłodsi zawodnicy Gryfa Kamień Pomorski z rocznika 2012-2011. Dla naszych najmłodszych sportowców będzie to również wieczór pełen niezapomnianych wrażeń. Mamy nadzieję, że dziecięca eskorta finalistów, darmowa wata cukrowa, pamiątkowe zdjęcia z fotobudki i upominki jakie przygotowaliśmy sprawią, że sobotni wieczór na długo pozostanie w pamięci naszych małych Gryfiarzy. Zaraz po meczu finałowym nastąpi oficjalne zakończenie i dekoracja, na którą zapraszamy przedstawicieli wszystkich drużyn, które wzięły udział w XVIII edycji rozgrywek. Każdy zespół otrzyma duży pamiątkowy puchar!

KALF to jedne z najstarszych rozgrywek futsalowych w województwie zachodniopomorskim, cieszące się od lat niesłabnącą popularnością. 18 edycja rozgrywek była pełna emocji, pozytywnych wrażeń, niezapomnianych chwil, tych wielkich i tych małych. Była również wyjątkowa z innego powodu, dla nas osobiście bardzo ważnego – Komisja Dyscyplinarna nie zebrała się ani razu, a to znaczy, że graliśmy z pełnym poszanowaniem zasad fair-play. W tegorocznych rozgrywkach udział wzięło 170 zawodników! Za te wszystkie chwile razem spędzone wszystkim Wam bardzo serdecznie dziękujemy!  Mamy nadzieję, że wszystkich Was zobaczymy w listopadzie podczas XIX edycji rozgrywek. Nim to jednak nastąpi – spotkajmy się wszyscy po raz ostatni na XVIII Finale Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu.

Serdecznie zapraszam! Daniel Klamborowski Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim

MOSiR zaprasza w sobotę na wieczór pełen wrażeń! Reviewed by on . Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim zaprasza w sobotę, 4 marca 2017 roku do hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wolińskiej 9 na uroczyste za Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim zaprasza w sobotę, 4 marca 2017 roku do hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wolińskiej 9 na uroczyste za Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top