sobota, 25 marzec 2023, 09:27

Strona główna » przyroda » Wolińscy wędkarze…,
Wolińscy wędkarze…,

Wolińscy wędkarze…,

piątek, 10 marca 2017, 22:55 Kategoria: przyroda, REGION, społeczeństwo

…ale nie tylko, bo nad brzegiem Dziwny wśród wielu są osoby, które przyjechały nawet z dość daleka. Wielu twierdzi, że tu właśnie „ryba bierze najlepiej”. Tak czy siak, wędkarzy jest sporo, takich wędkarzy – optymistów.

Sami wędkarze mówią, że mają swoje „tajne” czy też „tajemne” miejsca, swoje jak najbardziej dość wypróbowane samoistnie nie zdradzane nikomu zanęty, odpowiedni (często drogi) sprzęt, a wszystko po to , by wyciągnąć – pardon – wyłowić z wody jakąś konkretny okaz ryby. Najlepiej dobrej i okazałych rozmiarów. Jak to jednak w życiu bywa, często na nadziejach i marzeniach się kończy, ale wędkarze to typy charakterne i szybko się nie poddają.

Przez kilka ostatnich dni pogoda była w miarę łaskawa, ale i ta nieco grosza nie jest straszna wędkarzom, odpornym przecież na jakieś mrozy, deszcze czy wiatry. Liczy się czekanie na branie, bakcyl wędkowania i oczywiście, konkretne trofea. W Wolinie, nad brzegiem Dziwny wędkarze się zmieniają, nie zmienia się woda i fakt, że ryby w niej całkiem, całkiem, tylko pozostaje pytanie – jak ją stamtąd wyłowić?

Obserwator

Wolińscy wędkarze…, Reviewed by on . …ale nie tylko, bo nad brzegiem Dziwny wśród wielu są osoby, które przyjechały nawet z dość daleka. Wielu twierdzi, że tu właśnie „ryba bierze najlepiej”. Tak c …ale nie tylko, bo nad brzegiem Dziwny wśród wielu są osoby, które przyjechały nawet z dość daleka. Wielu twierdzi, że tu właśnie „ryba bierze najlepiej”. Tak c Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top