poniedziałek, 2 październik 2023, 06:51

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » A jednak w Kamieniu Pomorskim będzie kursował bus i to od kwietnia …
A jednak w Kamieniu Pomorskim będzie kursował bus i to od kwietnia …

A jednak w Kamieniu Pomorskim będzie kursował bus i to od kwietnia …

sobota, 01 kwietnia 2017, 13:57 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, społeczeństwo

Jeszcze za poprzedniej kadencji burmistrza wysnuto ciekawy, acz śmiały pomysł czy też wniosek, o wprowadzenie linii autobusowej w Kamieniu Pomorskim, który patrząc od Osiedla Chopina (wyjazd na Dziwnówek), poprzez centrum miasta, i dalej ulicę E. Orzeszkowej, K. Makuszyńskiego (kierunek na Wyspę Chrząszczewską) i Polnej, ma naprawdę kilka ładnych kilometrów.

Szczególnie ci z Polnej czy E. Orzeszkowej mają do miasta spory szmat drogi. Pół biedy jak ma się w rodzinie auto. A co maja powiedzieć ci, którzy drałują codziennie te kilometry piechotą?

I jak się dowiedzieliśmy, ów wniosek stanie się niebawem faktem, bowiem już za chwilę, taki bus będzie kursował po tej trasie. Dopieścić trzeba tylko szczegóły takie jak, gdzie zlokalizować ostatecznie kolejne przystanki, opracowanie szczegółowy rozkładu jazdy – i heja, bus z radością pojedzie na trasę.

Pomysł niczego sobie, który jak pamiętamy, nie znalazł ostatecznie odpowiedniego poparcia władz poprzedniej kadencji, teraz wyrasta na pierwszoplanowe przedsięwzięcie logistyczne miasta. Czekamy zatem na busa na kamieńskiej trasie.

Obserwator

 

 

A jednak w Kamieniu Pomorskim będzie kursował bus i to od kwietnia … Reviewed by on . Jeszcze za poprzedniej kadencji burmistrza wysnuto ciekawy, acz śmiały pomysł czy też wniosek, o wprowadzenie linii autobusowej w Kamieniu Pomorskim, który patr Jeszcze za poprzedniej kadencji burmistrza wysnuto ciekawy, acz śmiały pomysł czy też wniosek, o wprowadzenie linii autobusowej w Kamieniu Pomorskim, który patr Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top