środa, 6 grudzień 2023, 18:57

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » MOSiR podpisał umowę z Pogoń Szczecin Football Schools! Zapraszamy na próbny trening!
MOSiR podpisał umowę z Pogoń Szczecin Football Schools!  Zapraszamy na próbny trening!

MOSiR podpisał umowę z Pogoń Szczecin Football Schools! Zapraszamy na próbny trening!

niedziela, 02 kwietnia 2017, 21:47 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

1 kwietnia br. w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim została podpisana umowa o współpracy z Fundacją Pogoń Szczecin Football Schools, dzięki której już od 11 kwietnia br. w naszym mieście rozpocznie się szkolenie dzieci z zakresu gry w piłkę nożną pod patronatem Dumy Pomorza. W imieniu Fundacji Pogoń Szczecin Football Schools umowę podpisał Marcin Kmieć – manager projektu, natomiast Kamień Pomorski reprezentował Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Daniel Klamborowski. Pogoń Szczecin Football Schools nadrabia zaległości w regionie, prezentując i realizując bardzo atrakcyjną ofertę dla młodych adeptów piłki nożnej. Dołączenie do Pogoń Szczecin Football Schools niesie za sobą możliwość przeżycia piłkarskiej przygody z Pogonią Szczecin. Młodzi piłkarze będą mieli możliwość spotkania z zawodnikami z  pierwszego zespołu Pogoni oraz Mistrzami Polski Oldboy – Portowcy Stars, eskorty na meczach Ekstraklasy czy wspólne kibicowanie na trybunie rodzinnej. Aktualnie realizowane jest szkolenie w trzech grupach wiekowych:

  • 4-6 lat
  • 7-9 lat
  • 10-12 lat
  • 11 kwietnia 2017 roku o godz. 17.00 na stadionie miejskim w Kamieniu Pomorskim odbędzie się pierwszy, pokazowy trening dla wszystkich chętnych i zainteresowanych rozpoczęciem piłkarskiej przygody z Pogonią Szczecin w trzech wyżej wymienionych kategoriach wiekowych. Zapraszamy zarówno chłopców jak i dziewczynki. Rodzice zainteresowani zapisaniem swojego dziecka na próbny trening mogą to zrobić na dwa sposoby: Dokonując rejestracji online przez Interent za pośrednictwem portalu ps-fs.pl
  • Wypełniając stosowne dokumenty na miejscu przed rozpoczęciem treningu
  • Serdecznie zapraszamy! Mamy nadzieję, że nasza nowa propozycja zajęć sportowych spotka się z dużym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem społecznym.

 

źródło: MOSiR Kamień Pomorski

MOSiR podpisał umowę z Pogoń Szczecin Football Schools! Zapraszamy na próbny trening! Reviewed by on . 1 kwietnia br. w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim została podpisana umowa o współpracy z Fundacją Pogoń Szczecin Football Sc 1 kwietnia br. w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim została podpisana umowa o współpracy z Fundacją Pogoń Szczecin Football Sc Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top